Alex Livinalli

Alex Livinalli

Celé jméno: Alejandro Reynaldo Livinalli Gonzalez
Místo narození: Venezuela
Známé projekty: Black Panther, Alita: Bojový andělOzark

Rok narození: 1985 (39 let)

Celým svým jménem Alejandro Reynaldo Livinalli Gonzalez se narodil ve Venezuele, odkud se společně s rodiči ve svých deseti letech odstěhoval do USA, kde si chtěl splnit svůj velký americký sen. Díky svému původu umí několik jazyků. Mluví plynule španělsky a anglicky, dá dohromady i něco portugalsky a zajímají ho i lokální a dnes již vymřelé jazyky. Trochu umí i máyský jazyk.

Začátek jeho kariéry se nesl v duchu malých projektů a studentských filmů. Jeho první velké role přicházely až s rokem 2008 a 2009. Za zmínění určitě stojí film High School Gig, Kletba džungle či Beware. Začátek jeho kariéry byl směřován na filmy, vždy ale herec vychytával pouze vedlejší role, a tak zkusil štěstí a od roku 2013 spíše přesedlal na seriálovou tvorbu.

Z jeho největších seriálových hitů lze především jmenovat Fall Into Me, Ozark či Drsný šerif. Nutno podotknout, že herec i v tomto ohledu malinko přešlapával na místě a spíše sbíral epizodní role. Livinalli se taktéž objevil ve filmu Alita: Bojový Anděl či Black Panther: Wakanda Forever. Díky tomuto filmu se stal prvním venezuelským hercem v MCU.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avengers Attuma 2022 2022 1

Filtr seriálů