Andrea Navedo

Andrea Navedo

Celé jméno: Andrea Navedo
Místo narození: Bronx, New York, USA
Známé projekty: Jane the Virgin, Nezapomeň na mě

Datum narození: 10.10.1977 (46 let)

Andrea Navedo pochází z Bronxu a její profesionální kariéru zahájila nekonečnými televizními seriály. Od roku 1995 do roku 1997 hrála Lindu Soto v seriálu One Life to Live. Poté pokračovala v roce 1999 u seriálu Guiding Light as Theresa Sandova.

Průlom v její kariéře přišel s filmem Girl 6, kde hrála menší roli, ale poté hrála vedlejší roli v pár epizodách New York Undercover a dále v seriálu Policejní okrsek.

V roce 2001 hrála v akční komedii Super finta. Po této roli přišla role detektiva Any Cordovové v seriálu Právo a pořádek, poté se objevila i jako vedlejší role v Zákon a pořádek: Zločinné úmysly, Patty Hewes: Nebezpečná advokátka a Blue Bloods.

Kromě seriálů se objevila i v několika filmech jako Washington Heights, El Cantante a Nezapomeň na mě. Po rolích v těchto filmech se objevila ještě v dalších seriálech.

Andrea se v roce 2014 začala pravidelně objevovat na obrazovkách stanice CW v seriálu Jane the Virgin jako jedna z hlavních postav. A v roce 2015 získala ocenění právě za tuto roli.

Foto CC BY-SA 2.0 Richard Sandoval, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Jane the Virgin Xiomara Villanueva 2014 2019 5

Filtr seriálů