Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

Xiomara Villanueva

Xiomara Villanueva

Matka Jane, babička Matea, dcera Alby a manželka Rogelia. Nyní je učitelkou tance.

Sezóny 5
2014 - 2019

Xiomara vyrůstala jenom se svojí matkou – Albou, protože její otec, Mateo, zemřel před narozením Xo. Možná i to je důvod, že když byla Xiomara v pubertě, vůbec neposlouchala svoji matku a když jí bylo 16 let, přišla domů s tím, že je těhotná.

Když se jí narodila její dcera, Jane, vychovávala ji společně s Albou, protože otec Jane nevěděl, že má dceru. Po letech se konečně setkala s otcem Jane, Rogeliem – hvězdou telenovel. Začali spolu zase randit, ale poté se rozešli, a tak to šlo pořád dokola. Jejich vztah tedy není ustálený a pořád se mezi nimi mění.

Xiomara dlouho snila o kariéře profesionální zpěvačky, a proto pracovala v klubu jako zpěvačka. Během své práce v klubu vyučovala i děti – v jejím obýváku – tanec. A právě poslední vystoupení dětí ji tak nějak donutilo k tomu, aby si otevřela svoje vlastní taneční studio.

Stejně jako Jane, musí Xo čelit nástrahám každodenního života. A uvidíme, jak se postava Xo bude ještě vyvíjet.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama