Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

Alba Villanueva

Alba Villanueva

Kromě toho, že je velice silná věřící, je i matkou Xo, babičkou Jane a prababičkou Matea. Nyní pracuje v hotelu Marbella v obchodu se suvenýry.

Sezóny 5
2014 - 2019

Alba měla sen přestěhovat se do Ameriky. A tak se společně s jejím manželem, Mateem, rozhodla, že opustí Venezuelu a přestěhují se do Ameriky. Mateo chtěl udělat vše proto, aby Albě splnil její sen. V Americe se jim narodila dcera Xiomara. Mateo ale umřel poměrně mladý a od té doby Alba vychovávala Xiomaru sama. Alba poté smrt Matea vyčítala Xo, že Mateo velmi tvrdě pracoval, aby mohl uživit rodinu, což vedlo k jeho úmrtí. Když bylo Xo 16 let, otěhotněla, což Albu velmi rozzlobilo, vzhledem k tomu, že je Alba silně věřící. Proto Alba chtěla, aby šla Xo na potrat – za což se teď stydí – ale Xo ji odmítla a rozhodla se, že si dítě nechá.

Když byla Jane malá, Alba jí pořád říkala, že má ztratit panenství až po svatbě. Jane si radu od Alby vzala k srdci a slib vážně neporušila. Po tom, co byla Jane uměle oplodněna, měla Alba za to, že Jane porušila svůj slib, což ale nebyla pravda, kterou se Alba brzy dozvěděla. Právě tehdy přiznala Alba Jane, že chtěla, aby Xo šla na potrat, ale nyní je ráda, že ji Xo neposlechla.

Po tom, co se Alba seznámila s Rogeliem, se snažila přesvědčit Xo, aby Jane řekla pravdu o jejím otci. Zároveň ale chápala, že se Xo bála, že by to mohlo zničit vztah Jane a Xo. Obavy Xo byly oprávněné, ale Alba se nestavěla na stranu ani jedné. Podporovala obě a zároveň se snažila, aby se usmířily a zase spolu vycházeli, což dělá do teď.

Po smrti Matea byla Alba sama. Nechtěla znesvětit památku jejího zesnulého manžela. Ale po útoku Magdy chodila Alba do tělocvičny na rehabilitace, kde potkala Edwarda, kterého pozvala na rande po tom, co ji Xo a Jane řekly, že je čas poznat někoho nového. Po nějaké době Alba zjistila, že Edward je ve skutečnosti kněz a že se jejich vztah nebude dál vyvíjet, ale Alba stejně cítila něco, co necítila od smrti Matea. Po vztahu s Edwardem Alba navázala vztah s Pablem, který, stejně jako Alba, pracuje v obchodu se suvenýry.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama