Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

Darci Factor

Darci Factor

Falešná manželka Rogelia. Spolupracovali spolu na telenovele a vypadali jako úspěšný pár, ale po tom, co nevyšel jejich pokus o dítě, se z nich stali až nepřátelé.

Sezóny 1
2016 -

Darci je přímočará, seriozní žena, která vede svoji vlastní úspěšnou firmu jako dohazovačka. Po neúspěšném vztahu Rogelia a Xo se Ro stává jejím klientem. Když se Darci nedaří pro Rogelia najít ženu, kterou si on představuje Darci si uvědomí, že to ona by se k němu hodila nejvíc.

(Foto: CW)

Protože Rogelio chce jenom dítě a Darci – i přesto, že je ve své práci velice úspěšná rodinu ještě nemá. Nakonec se dohodnou, že spolu budou mít jenom dítě, ale nebudou do jejich vztahu zahrnovat city. Ale po nějaké době se více sblíží a začínají k sobě chovat city.

Po tom, co se Darci s Rogeliem dají dohromady začínají se svojí vlastní telenovelou, ale po jejich rozchodu se začne všechno rozpadat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama