Angela Watson

Angela Watson

Celé jméno: Angela Christine Watson
Místo narození: Danville, Illinois, USA
Známé projekty: Step by Step

Datum narození: 12.11.1975 (48 let)

Angela Watson je americká herečka, která se narodila ve státě Illinois. S rodinou se někdy později přestěhovala na Floridu, odkud následně zamířila do Los Angeles. Je dcerou farmářů Allena a Barbary Watsonových. Studovala na škole John Burroughs Senior High School.

Už když byla malá, tak si její rodiče všimli, jak je pěkná, a proto ji pravidelně přihlašovali do různých soutěží krásy, ve kterých často vyhrávala. Pro představu, podařilo se jí získat alespoň 60 korunek a 200 různých trofejí. Kromě toho vynikala v tancování a zpěvu.

Díky jejímu úspěchu a talentu se rodina přestěhovala do Los Angeles, kde Angela rozjela svou kariéru. Jejího pohledného vzhledu si pochopitelně všimly místní agentury, které ji nejdříve obsazovaly do divadelních rolí a různých reklam. Své první role v televizi se dočkala už roku 1991, kdy jí bylo 16 let.

Po menší roličce v seriálu Davis Rules se začala pravidelně objevovat v seriálu Step by Step, kde působila v letech 1991–1998. Zahrála si tu pohlednou, ale poměrně přihlouplou Karen Foster, která byla hlavní postavou po celou dobu seriálu. Tím však její herecká kariéra skončila a herečka se už nedočkala žádných dalších rolí.

Není přesně jasné, proč se přestala věnovat herectví, ale stalo se tak zřejmě kvůli tomu, že v seriálu Step by Step získávala čím dál méně prostoru a pozornosti, i když tu pravidelně vystupovala. Ať už to tedy bylo z jakéhokoliv důvodu, herečka se poté začala věnovat zpěvu a modelingu. Je například součástí jedné country skupiny.

Roku 2000 se rozhodla založit společnost Child Actors Supporting Themselves, skrze kterou chce pomáhat dětským hercům se správou jejich peněz. Učinila tak z toho důvodu, že veškeré peníze, které si vydělala díky hraní, utratili její rodiče.

Foto: Michael Buckner


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Step by Step Karen Foster 1991 1998 7

Filtr seriálů