Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

Karen Foster

Karen Foster

Trochu přihlouplá, ale velmi pohledná dívka, která chce být co nejkrásnější a nejžádanější.

Sezóny 7
1991 - 1998

Karen je mladší dcerou Carol, přičemž se od své sestry Dany odlišuje především tím, že nehledí na inteligenci, ale na krásu. Jejím snem je stát se modelkou a na škole mezi nejžádanější dívky.

(Karen umí i zpívat. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Karen se mi ze serialu libila ze všech holek nejvic hlavně proto že to byla pěkna kočka a taky ta jeji posedlost sama sebou neměla chybu.

redaktor
26.10.2022 | 13:58:41

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů