Christopher Castile

Christopher Castile

Celé jméno: Christopher Jon Castile
Místo narození: Orange County, Kalifornie, USA
Známé projekty: Step by Step, Beethoven, Hey Arnold!

Datum narození: 15.6.1980 (43 let)

Christopher Castile se narodil roku 1980 v Kalifornii, a to Jonovi a Donně Castileovým. Má mladší sestru Bethany, se kterou vyrůstal v Orange County. K herectví se dostal už ve věku desíti let, kdy se objevil v epizodních rolích různých seriálů.

Nejznámější je především díky roli šprta Marka Fostera, kterého si v letech 1991–1998 zahrál ve všech řadách seriálu Step by Step. Kromě toho se však věnoval i jiným rolím. Jako první bychom měli zmínit postavu Sama Robertse, kterého si zahrál jen v několika epizodách seriálu Going Places.

Dále je znám díky roli Teda Newtona, kterého si zahrál v prvních dvou dílech filmové série Beethoven, tedy v letech 1992–1993. Kromě toho jsme ho ještě mohli slyšet v animovaném seriálu Hey Arnold!, kde v letech 1996–1997 propůjčil svůj hlas postavě jménem Eugene Horowitz.

Po roli v seriálu Step by Step ukončil svou hereckou kariéru a začal se věnovat studiu. Podařilo se mu získat magisterský titul, přičemž dnes je z něj učitel. Vyučuje politologii na Biola University a americkou historii na Downey High School.

I když se herectví již nevěnuje, tak ho jeho dětská kariéra velmi ovlivnila. Napsal totiž knihu Being You is Most Definitely Cool, ve které popsal, jaké to bylo být dětským hercem. Dnes většina jeho studentů netuší, že býval hercem. Má rád golf, může pilotovat letadla a je ženatý s Alison Castile, se kterou má dvě děti.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Step by Step Mark Foster 1991 1998 7

Filtr seriálů