Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

Mark Foster

Mark Foster

Carolin inteligentní syn.

Sezóny 7
1991 - 1998

Mark Foster je typickým příkladem šprta – rád se učí a ve škole je často šikanován. Později se z něj však stane mladý muž, který se začne zajímat o ženy. S tím mu však nemůže pomoci jeho matka, a proto často chodí pro rady za Frankem.

(I Mark nakonec začal vycházet s rodinou Lambertových. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

dobrý chytrolín :)

11.5.2020 | 17:01:35

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů