Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

Carol Foster-Lambert

Carol Foster-Lambert

Trochu ztřeštěná matka, která by pro své děti udělala cokoliv.

Sezóny 7
1991 - 1998

Carol bývala ovdovělou matkou tří dětí, která se najednou zamilovala do Franka, jehož si brzy vzala. Ten se k ní následně nastěhoval i se svými třemi dětmi, a tak všichni začali žít pohromadě. Živí se prací kadeřnice a je známá svými potrhlými nápady, které se Frankovi moc nezamlouvají.

(I Carol si užívala noční radovánky s Frankem. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

mám v oblibě díl jak čte tu hororovou knížku, a ve finále maji všichni červené oči

11.5.2020 | 16:57:35

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů