Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

JT Lambert

JT Lambert

Frankův nejstarší potomek, který se neustále fláká.

Sezóny 7
1991 - 1998

JT Lambert by měl jít příkladem svým mladším sourozencům, ale ve skutečnosti dělá přesný opak, protože se neustále někde fláká a lenoší. Často sní o nádherných dívkách, které však nedokáže okouzlit jako jeho vzor, bratranec Cody. Svým způsobem je podobný svému otci, přičemž je úhlavním nepřítelem Dany.

(I přesto všechno je však JT poctivý kluk. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

dost dobře zahráno :) škoda že nepokračoval v herectví, možná i díky te podpásovce od Baywatch

11.5.2020 | 16:58:54

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů