Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

Dana Foster

Dana Foster

Velmi chytrá, ale panovačná dívka, která je hrdou feministkou.

Sezóny 7
1991 - 1998

Když začali členové rodiny Fosterových a Lambertových žít pohromadě, tak to nejhůře nesla právě Dana, která se nyní musela každý den stýkat se svým úhlavním nepřítelem, jímž je JT. Je totiž známá svým protivným přístupem, který využívá při konverzaci s muži. Na druhou stranu je však velmi chytrá a sama někdy uzná, že se spletla.

(Danu dále trápil i Cody. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Danu jsem měl docela rad hlavně proto jak se s každym pouštěla do konfrontace a nenechala si nic libit a vždy ale stala za rodinou at šlo o cokoliv a taky se mi docela libila.

redaktor
26.10.2022 | 13:57:22

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů