Step by Step (Krok za krokem)
88/100 - 89×

Step by Step(Krok za krokem)

Carol jako hlava rodiny Fosterů a Frank jako hlava rodiny Lambertů se zamilovali, sezdali a nastěhovali do společné domácnosti. Idylka? Ale kdepak; na tu při svých dohromady šesti (různě starých, různě inteligentních a všech pořádně kousavých) dětech z prvních manželství nemají čas. A možná přijde i Cody…

USA | 1991 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC, CBS | 23 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Frank Lambert), Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert), Staci Keanan (Dana Foster), Brandon Call (JT Lambert), Angela Watson (Karen Foster), Christine Lakin (Al Lambert), Christopher Castile (Mark Foster), Josh Byrne (Brendan Lambert), Sasha Mitchell (Cody Lambert), Jason Marsden (Rich Halke), Emily Mae Young (Lilly Lambert), Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux), Patrika Darbo (Penny Baker), Peggy Rea (Ivy Baker), Alexandra Adi (Samantha Milano)

Al Lambert

Al Lambert

Frankova jediná dcera, která vyniká především ve sportu.

Sezóny 7
1991 - 1998

Al je jedinou dcerou Franka a vzhledem k tomu, že dlouhou dobu vyrůstala jen po boku mužů, si velmi oblíbila sportování a různé chlapské věci. Až po přestěhování se ke Carol přijde do většího kontaktu se ženami.

(Al si jednou našla práci, ve které pracovala s opičkou. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Al jsem měl docela rad a po Daně to byla pěkna holka když už trochu vic vyrostla a nemělo chybu jak vždycky Al vesměs řešila problemy v rodině za ostatni sourozence.

redaktor
26.10.2022 | 14:02:48
Billy the Kid

dost pěkná holčina, a asi jediná s mladších co u herectví zůstala :)

11.5.2020 | 17:01:15

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů