Beau Bridges

Beau Bridges

Celé jméno: Lloyd Vernet Bridges III.
Místo narození: Hollywood, Los Angeles, California, USA
Známé projekty: Jmenuju se Earl, Hvězdná brána, Děti moje

Datum narození: 9.12.1941 (81 let)

Beau Bridges je synem herce Lloyda Bridgese a jeho ženy Dorothy Dean. Narodil se jen dva dny po útoku na Pearl Harbor, byl počat při světle svíček kvůli výpadku proudu. Dostal jméno Lloyd Vernet Bridges III, jeho rodiče mu ale okamžitě začali říkat Beau, což bylo jméno jednoho z charakterů v Jihu proti Severu, knize, kterou tehdy četli. Jeho mladší a slavnější bratr, herec Jeff, se narodil v roce 1949 a sestra Cindy rok nato.

Na vzdělání se v podstatě nesnažil tlačit, naopak, nechal školy, aby mohl začít hrát. Svou první roli dostal v roce 1967. Pak šla jeho kariéra postupně vzhůru, dokonce vyhrál dva Glóby. Mimoto se stihl dvakrát oženit, tři děti zplodil a dvě adoptoval.

Beau rád hraje na kytaru a sbírá hudební nástroje. Miluje oceán, plavání a serfování. Zajímá se o životní prostředí a dokonce to umí se zbraní.

Jeho filmografie je bohatá především na seriály, např. Masters of Sex, The Millers, Stargate Atlantis či Brothers & Sisters.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Masters of Sex Barton Scully 2013 2016 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů