Ben Crompton

Ben Crompton

Celé jméno: Benjamin Lorton Crompton
Místo narození: Stockport, Greater Manchester, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Ideal, Pramface, Game of Thrones

Datum narození: 28.11.1974 (48 let)

Ben Crompton, anglický rodák, se narodil roku 1974. Na začátku své herecké kariéry se věnoval převážně divadelní tvorbě, ale brzy se dal na televizní dráhu, které se věnuje od roku 1996.

Prozatím se objevil ve velkém množství vedlejších rolí, které ho však nedokázaly proslavit, protože byly většinou malé a nevýrazné. První velké role se dočkal v letech 2001–2003, když si zahrál Barneyho Watsona v seriálu Clocking Off.

Z jeho další tvorby stojí za zmínku seriál Man Stroke Woman, kde si v letech 2005–2007 zahrál několik různých rolí. Jeho dosud největší rolí je postava Colina ze seriálu Ideal, ale nejvíce se proslavil rolí Eddisona Tolletta ze seriálu Game of Thrones, kde hraje od roku 2012. Zmiňme ještě seriál Pramface, kde se v letech 2012–2014 objevil jako Keith Prince.


Foto: HBO


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Game of Thrones Eddison Tollett 2012 2019 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů