Camille Guaty

Camille Guaty

Celé jméno: Camille Guaty
Místo narození: Santa Clara County, Kalifornie, USA
Známé projekty: Gotta Kick It Up!, Prison Break, Scorpion

Datum narození: 28.6.1976 (47 let)

Camille Guaty je americká herečka, která se narodila v Kalifornii a má kubánské a portorikánské předky. Rodina její matky pocházela z Kanárských ostrovů. Camille se účastnila letního hereckého programu na Royal Academy of Dramatic Art v Londýně a studovala Bostonskou univerzitu. Žila v Kalifornii, New Jersey a New Yorku. Je vdaná za britského písničkáře Sy Rhys Kaye, se kterým bydlí v Los Angeles.

V roce 2000 se ucházela o roli v reality show Popstars, která se věnovala zpěvu, a dostala se až na workshop v L.A., takže byla mezi dvaceti šesti nejlepšími uchazeči. Nakonec se stala jednou ze semifinalistek a poslední soutěžící, která nevyhrála místo v dívčí skupině Eden's Crush.

V roce 2002 se objevila v Disney filmu Gotta Kick It Up!. Hrála také jednu z hlavních rolí v seriálu The Help po boku Mindy Cohn, Tori Spelling, Megan Fox, a Antonia Sabato Jr. O dva roky později si zahrála Maggie Moreno ve filmu 30 Days Until I'm Famous. Mohli jsme ji vidět i v Crossing Jordan jako Luisu Santanu.

O rok později ztvárnila Maricruz Delgado v seriálu Prison Break, Franny Rios v seriálu The Nine a AlexThe Brothers Garcia. V roce 2017 se objevila jako Piper NielsenLas Vegas. Dále jsme ji mohli vidět v Cupid a Ghosts of Girlfriends Past. V roce 2011 si zahrála Elenu v seriálu The Chicago Code a v roce 2014–2015 ztvárnila postavu Megan O'Brien v seriálu Scorpion.

Foto CC BY-SA 3.0 Toglenn, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Scorpion Megan O'Brien 2014 2015 2

Filtr seriálů