Scorpion (Tým Škorpion) Megan O'Brien

Megan O'Brien

Megan O'Brien

Walterova těžce nemocná starší sestra.

Sezóny 2
2014 - 2015

Megan O’Brien je dcerou Seana a Louise O’Brienových, neteří Tobina a starší sestrou Waltera O'Briena. Megan byla už odmalička velmi nemocné dítě. Když jí bylo dvanáct let tak dostala zákeřnou horečku a její bratr se obával, že na ni zemře.

Walterova starší sestra má roztroušenou sklerózu, ale to ji nikdy nezastavilo před tím, aby svého mladšího podivínského bratra ve škole ochraňovala. Na rozdíl od rodičů si s Walterem vždy rozuměla a podporovala ho. Walter se jí snažil také pomoci tím, že chtěl přijít na to, jak Megan zachránit od její nemoci.


Megan se také sblížila s jedním z členů týmu Scorpion, Sylvesterem, který se o ni velice zajímal a trávil s ní hodně času. Pomáhal jí také s nemocí bojovat a dělal jí společnost, když byla v nemocnici.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás