Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Megan O'Brien

Megan O'Brien

Walterova těžce nemocná starší sestra.

Sezóny 2
2014 - 2015

Megan O’Brien je dcerou Seana a Louise O’Brienových, neteří Tobina a starší sestrou Waltera O'Briena. Megan byla už odmalička velmi nemocné dítě. Když jí bylo dvanáct let tak dostala zákeřnou horečku a její bratr se obával, že na ni zemře.

Walterova starší sestra má roztroušenou sklerózu, ale to ji nikdy nezastavilo před tím, aby svého mladšího podivínského bratra ve škole ochraňovala. Na rozdíl od rodičů si s Walterem vždy rozuměla a podporovala ho. Walter se jí snažil také pomoci tím, že chtěl přijít na to, jak Megan zachránit od její nemoci.

Megan se také sblížila s jedním z členů týmu Scorpion, Sylvesterem, který se o ni velice zajímal a trávil s ní hodně času. Pomáhal jí také s nemocí bojovat a dělal jí společnost, když byla v nemocnici.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama