Riley B. Smith

Riley B. Smith

Celé jméno: Riley B. Smith
Místo narození: West Hills, Los Angeles, USA
Známé projekty: Scorpion

Datum narození: 2.9.2007 (16 let)

Riley B. Smith se narodil v Los Angeles v Kaliforii kytaristovi Joshi Smitchovi. Má sestru jménem Mackenzie Lenora Baker-Smith, která je uznávanou fotografkou. Smith začal s hraním ve třech letech, když byl obsazen do role ve filmu Záložní plán, ve kterém si zahrál po boku Jennifer Lopez. Krátce poté se začal pravidelně objevovat v televizních reklamách.

Herce jsme mohli vidět v seriálech The Middle a Hot in Cleveland a Scorpion, kde ztvárnil Ralpha Dineena. Kromě toho dabuje a mezi takovéto jeho projekty patří i animovaný seriál Clarence na stanici Cartoon Network. Objevil se též ve filmu American Sniper.

Ve svém volném čase hraje videohry, kouká na filmy, plave, rybaří a hraje Scrabble. Baví ho také skládat Lego a považuje se za mistra stavitele. Rád poslouchá blues a byl pojmenován po legendárním B.B. Kingovi, jehož prvním jméno znělo Riley. Smith sní o tom, že jednoho dne bude pracovat s herci, které obdivuje. Mezi takovéto herce patří Brad Pitt a George Clooney. Dále sní o tom, že vyhraje Oscara.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Scorpion Ralph Dineen 2014 2018 4

Filtr seriálů