Scorpion (Tým Škorpion) Tim Armstrong

Tim Armstrong

Tim Armstrong

Chráněnec Cabea, který byl přiřazen k týmu Scorpion.

Sezóny 2
2016 - 2016

Timothy Armstrong je chráněnec Cabea a agent vnitřní bezpečnosti, který byl přiřazen k týmu Scorpion. Při práci v týmu Scorpion se Tim sblížil s Paige, ale to se nelíbilo Walterovi, a proto se Walter snažil přijít na to, jak se Tima zbavit. Tim se tak stal Walterovým úhlavním nepřítelem.

Když byl Tim mladší, tak byl na svého nevlastního otce poměrně tvrdý, aby zjistil, jestli je pro jeho matku dost dobrý, ale později už na něj tak tvrdý nebyl. Během toho, co Tim sloužil u námořnictva ho spolu s jeho přítelem zaskočil výbuch, který jeho přítel nepřežil.


Tim je též bývalým členem Námořnictva Spojených států amerických, díky tomu mu také byla později nabídnuta pozice vedoucího ochranky pro soukromou firmu v Ammánu v Jordánsku a musel tak učinit složité rozhodnutí ohledně svého postavení v týmu Scorpion.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás