Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Tim Armstrong

Tim Armstrong

Chráněnec Cabea, který byl přiřazen k týmu Scorpion.

Sezóny 2
2016 - 2016

Timothy Armstrong je chráněnec Cabea a agent vnitřní bezpečnosti, který byl přiřazen k týmu Scorpion. Při práci v týmu Scorpion se Tim sblížil s Paige, ale to se nelíbilo Walterovi, a proto se Walter snažil přijít na to, jak se Tima zbavit. Tim se tak stal Walterovým úhlavním nepřítelem.

Když byl Tim mladší, tak byl na svého nevlastního otce poměrně tvrdý, aby zjistil, jestli je pro jeho matku dost dobrý, ale později už na něj tak tvrdý nebyl. Během toho, co Tim sloužil u námořnictva ho spolu s jeho přítelem zaskočil výbuch, který jeho přítel nepřežil.

Tim je též bývalým členem Námořnictva Spojených států amerických, díky tomu mu také byla později nabídnuta pozice vedoucího ochranky pro soukromou firmu v Ammánu v Jordánsku a musel tak učinit složité rozhodnutí ohledně svého postavení v týmu Scorpion.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama