Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Walter O'Brien

Walter O'Brien

Vůdce týmu Scorpion, mladý výstřední génius.

Sezóny 4
2014 - 2018

Génius s IQ 197, který je vůdcem týmu Scorpion. Agent Cabe Gallo kdysi přivedl z Dublinu v Irsku do Ameriky poté, co se hacknul do NASA, aby si mohl vyvěsit na zeď plánky. Když spolu pracovali již několik let, použilo USA Walterův software, který měl být původně použit humánně, aby mohlo vybombardovat Irák. Při této akci bylo zabito 2 000 civilistů, proto se Walter v šestnácti letech rozhodl agenta Galla opustit a jít svojí vlastní cestou.

Walter stojí v čele týmu Scropion, který dohromady tvoří jakousi rodinu. Protože mají členové týmu problém pořádně komunikovat s okolním světem, tak jim v tom pomáhá Paige Dineen, bývalá servírka, která má geniálního syna. Walter se do Paige zamiluje, ale neví, jak se k ní má chovat.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama