Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Mark Collins

Mark Collins

Bývalý člen týmu Scorpion a jeho úhlavní nepřítel.

Sezóny 4
2015 - 2017

Mark Collins je bývalý člen týmu Scorpion, který se vydal špatnou cestou a ztratil se ve své vlastní mysli. Walter ho nechal umístit do psychiatrické léčebny, ale poté, co unesl Tobyho, byl Mark poslán do vězení.

Když byl Mark ještě dítě, tak žil se svým strýcem v Jižní Karolíně. Tady se cítil v bezpečí, protože jeho strýc byl jediný, kdo ho přijal takového, jaký ve skutečnosti je. Mark je velmi problémová osoba a mistr v manipulaci s lidskou myslí. Je také duševně chorý, labilní a má málo morálky.

Kromě toho je též mimořádně citlivý, protože čekal několik let, aby vypiloval pomstu za to, že jej Walter nechal zavřít do psychiatrické léčebny, dokonce byl schopen nechat vybuchnout nukleární reaktor, aby získal svou pomstu, a zranit tak tisíce lidí.

Poté, co byl ve vězení, se trochu zklidnil a zaměřil se jenom na tým Scorpion. Mark pohrdá Walterem, protože se Walter snaží chovat víc lidsky. Kromě toho věří skoro v jakoukoli konspirační teorii, jeho IQ je 190 a obdivuje padoucha Hádankáře.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama