Scorpion (Tým Škorpion)
89/100 - 83×

Scorpion(Tým Škorpion)(</scorpion>)

Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Životopisný
hrají
Elyes Gabel (Walter O'Brien), Katharine McPhee (Paige Dineen), Robert Patrick (Cabe Gallo), Eddie Kaye Thomas (Toby Curtis), Jadyn Wong (Happy Quinn), Ari Stidham (Sylvester Dodd), Riley B. Smith (Ralph Dineen), Scott Porter (Tim Armstrong), Kevin Weisman (Ray Spiewack), Camille Guaty (Megan O'Brien), Joshua Leonard (Mark Collins), Reiko Aylesworth (Allie Jones), Lea Thompson (Veronica Dineen), Jamie McShane (Patrick Quinn), Tina Majorino (Florence)

Ray Spiewack

Ray Spiewack

Kamarád Waltera, který nějaký čas bydlel v garáži týmu Scorpion.

Sezóny 3
2015 - 2017

Ray Spiewack je přítel Waltera, který se s ním setkal během toho, co musel vykonávat veřejně prospěšné práce. Ray se poté ve svém přívěsu nastěhoval do garáže týmu Scorpion a pomáhal mu při některých misích.

Ray byl vychován babičkou, která pocházela z Polska. Když vyrostl, tak se z něj stal hasič. Jednoho dne při práci zemřel Rayův nejlepší kamarád, Danny Tuggle, a Ray se z toho nikdy nevzpamatoval. Pořád se obviňoval, že může za jeho smrt a záchranářské práce nechal a uzavřel se před světem.


Až když se setkal s Walterem, tak se dokázal světu zase otevřít, protože ten mu dokázal, že to nebyla Rayova chyba, když jeho nejlepší přítel zemřel. Když to Ray zjistil, tak opět začal mít chuť žít a z garáže se odstěhoval.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama