Scorpion (Tým Škorpion) Ray Spiewack

Ray Spiewack

Ray Spiewack

Kamarád Waltera, který nějaký čas bydlel v garáži týmu Scorpion.

Sezóny 2
2015 - 2017

Ray Spiewack je přítel Waltera, který se s ním setkal během toho, co musel vykonávat veřejně prospěšné práce. Ray se poté ve svém přívěsu nastěhoval do garáže týmu Scorpion a pomáhal mu při některých misích.

Ray byl vychován babičkou, která pocházela z Polska. Když vyrostl, tak se z něj stal hasič. Jednoho dne při práci zemřel Rayův nejlepší kamarád, Danny Tuggle, a Ray se z toho nikdy nevzpamatoval. Pořád se obviňoval, že může za jeho smrt a záchranářské práce nechal a uzavřel se před světem.


Až když se setkal s Walterem, tak se dokázal světu zase otevřít, protože ten mu dokázal, že to nebyla Rayova chyba, když jeho nejlepší přítel zemřel. Když to Ray zjistil, tak opět začal mít chuť žít a z garáže se odstěhoval.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec seriálu Scorpion

Po čtyřech sériích a kupě bláznivých úkolů, které tým plný géniů plnil, je seriál Scorpion u konce. Nezapomeňte jej ohodnotit, abychom se dozvěděli, jak vás bavil. Zároveň také můžete ohodnotit jednotlivé epizody a ohodnotit také postavy, které se v seriálu objevovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás