Camryn Manheim

Camryn Manheim

Celé jméno: Debra Frances Manheim
Místo narození: Caldwell, New Jersey, USA
Známé projekty: Ghost Whisperer, Person of Interest, Stumptown

Datum narození: 8.3.1961 (62 let)


Americká herečka, dcera dvou učitelů. Studovala herectví na Atlantic Theater Company Acting School a této škole je stále věrná. Jeden čas zde přednášela praktickou estetiku a stále je jejich členkou. Během sezóny se tedy objeví na nějakém z jejich představení.

Známá se je především díky vedlejší roli v seriálu Advokáti, za který získala Zlatý Glóbus. Dalším pro ni velice úspěšným seriálem je Posel ztracených duší. Kromě seriálové tvorby si zahrála například ve Scary Movie 3 nebo ve filmu Temné vody.

V roce 2014 získala jednu z hlavních rolí v seriálu stanice CBS Extant a v roce 2018 pak v komediálním Living Biblically. V roce 2019 byla k vidění v jedné z vedlejších rolí v seriálu The Magicians a téhož roku získala hlavní roli v seriálu Stumptown.

Foto: David Shankbone CC BY 3.0, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Law & Order Kate Dixonová 2022 2023 2
Stumptown Bobby Cosgrove 2019 2020 1
Extant Sam Barton 2014

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů