Candice King

Candice King

Celé jméno: Candice Rene King
Místo narození: Houston, Texas, USA
Známé projekty: The Vampire Diaries

Datum narození: 13.5.1987 (36 let)

Candice King, za svobodna Candice Accola, se narodila roku 1987. Její otec Kevin je kardiovaskulární a hrudní chirurg. Její matka, před tím, než se stala ženou v domácnosti na plný úvazek, byla inženýrka životního prostředí. Má mladšího bratra.

K jejím filmovým počinům patří nečekaný hit Juno o těhotné středoškolačce s Ellen Page a Michaelem Ceraem nebo nezávislý hororový film Deadgirl, který se shledal jak s kladnou kritikou, tak pozorností na Toronto Film Festival v roce 2008.

Jako seriálový fanoušci jste ji mohli spatřit například v epizodě seriálů Supernatural, Greek či How I Met Your Mother. Candice v The Vampire Diaries hraje Caroline, jednu z kamarádek Eleny, která, ačkoli se sama ocitá ve středu dění, netuší nic do doby, než se stane součástí Katherinina plá­nu.

Candice je však také známá svým hudebním talentem, jak dokázala svým vokálním doprovodem v Hannah Montana: The Movie a stejně tak během turné Cyrus/Hannah Montana Best of Both Worlds v roce 2008. Svůj hudební úspěch slavila však už mnohem dříve, když ve svých 16ti letech podepsala nahrávací smlouvu. Její hudba se dostala i do mezinárodního povědomí, a tak pokračuje jak v nahrávání, tak v psaní vlastních písní.

Na jaře 2010 se osobně zapojila do charity a nadace Turn the Corner, která se zabývá lymskou nemocí poté, co se znovu shledala se svou kamarádkou z dětství, která je touto chorobou postižená. Candice tak strávila spoustu svého volného času a učila ostatní o symptomech, léčbě a problémech spojených s nemocí.

Roku 2014 si vzala za manžela Joea Kinga, jehož příjmení převzala i co se týče herecké kariéry. V lednu roku 2016 se jim narodila dcera.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Vampire Diaries Caroline Forbes 2009 2017 8

Filtr seriálů