The Vampire Diaries (Upíří deníky) Caroline Forbes

Caroline Forbes

Caroline Forbes

Kamarádka Eleny a Bonnie, která díky své proměně v upíra najde sama sebe.

Sezóny 8
2009 - 2017

Caroline je dcerou Billa a Elizabeth, rodičů, kteří spolu nežijí kvůli homosexuální orientaci otce. Caroline se svou matkou tolik nevychází, i když ji má hrozně ráda. Je to také kvůli tomu, že Elizabeth, jako členka rady, má před Caroline spoustu tajemství ohledně upírů. Caroline je také nejlepší kamarádkou Eleny a Bonnie, začne se zpočátku vídat s Damonem, který ji jen využívá a udělá si z ní příležitostnou svačinku.

Až když Elena Damonovi řekne, ať Caroline nechá být, tak to udělá. Caroline je celkem rozčílená, když se dozví o upírech až poté, co to ví už i Elena a Bonnie. Začne se vídat s Mattem, jejich vztah zpočátku ale není ideální, protože Matt má stále v hlavě Elenu. Caroline se také stane miss Mystic Falls. Když je aktivováno zařízení Johnathana Gilberta, zapůsobí i na Tylera, který jede v autě s Caroline a Mattem, a všichni nabourají. Caroline je zraněna a převezena do nemocnice. Je vyléčena Damonovou krví, ale později za ní přijde Katherine a zabije ji.


Caroline úspěšně dokončí svou proměnu v upíra a Stefan ji pak později učí, jak se chovat, když je nyní upírkou. Její matka těžko nese, že se Caroline stala upírem, ale po nějakém čase se přes to přenese. Caroline také pomáhá vyrovnat Tylerovi se s tím, že je vlkodlak, což mezi nimi vytvoří užší vztah a i přes Mattovu nepřízeň, spolu začnou chodit. Když to zjistí Tylerovo matka, zavolá na pomoc otce Caroline, Billa, aby se o ni postaral. Ten ji začne mučit v Lockwoodovic sklepení, ale brzo je Caroline zachráněna Elizabeth a Tylerem.

Smrt svého otce, kterého nevědomky zabil Alaric, nese těžce. Když se Tyler stal hybridem a začal se věnovat Klausovi, zapříčiní to konec vztahu mezi Caroline a Tylerem. Tyler dokonce i Caroline pokouše, která je následně vyléčena Klausovou krví. Klaus se navíc do Caroline zakouká a ta poznává, že není tak špatný, jak se může zdát.

Caroline Forbes je…

  • dcerou Williama Forbese a Elizabeth Forbes
  • matkou Josie Saltzman a Lizzie Saltzman
  • neteří Boba a Mary
  • vzdáleným potomkem Williama Forbese (†), Geralda Forbese (†) a Margaret Forbes (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Caroline má svoje chyby, ale i tak ju mám rada. Romantická linka s Klausom bola DOKONALÁ. So Stefanom sa mi nepáčila. Žiadna iskra, žiadna chémia, nič. Keď čakala tie dvojičky tak som veľmi fandila aby bola s Alaricom, pretože si myslím, že by to malo veľký potenciál rozvíjať ich romantickú linku.

6.6.2021 | 17:38:37
xflori01

Bože, když si vzpomenu, jaká nána to byla předtím než se z ní stal upír. Aspoň že se to stalo hnedka po pár dílech a od té doby byla super.

webmaster
6.7.2020 | 14:32:42
bloody_maniac

nejlepší postava + klaus samozřejmě, klaroline forever

26.6.2020 | 16:16:20
Jiri007

Caroline jsem měl rád, hlavně kvuli jejimu přiběhu ktery měla asi z ženskych postav nejzajimavější, a jeji smysl pro školni akce apod. byl fakt dobrý a nikdy se nezastavila, a nejvíc se mi libila s Klausem.

24.5.2019 | 16:26:46
FaithOriginal

Caroline je za mě pravděpodobně nejhorší postava. S Elenou a Damonem jsou asi tak nastejno a kdyby se tady dalo dávat 0%, tak právě u Caroline bych to dost zvažovala, ale vím, že na konec bych jí stejně dala 20 – 40% za Steroline. Caroline jsem si nikdy neoblíbila, ale Candice King sama za sebe je veliké zlatíčko ♥

7.11.2018 | 19:35:02
majci_majus

V prvej sérii ma dosť štvala, ale potom, ako prešla zmenou v upírku, som si ju dosť obľúbila. Neskôr sa dokonca stala mojou najobľúbenejšou ženskou postavou :D A Steroline… <3 Tak úžasný pár…:) (pre mňa po Delene najlepší) Caroline sa jednoducho nedá nemilovať… <3 <3 <3

7.9.2017 | 21:48:48
vampire diaries

Caroline je moje nejoblíbenější ženská postava v tomto seriálu. Myslím si že umí hrát skvěle. Vždycky jsem jí měla ráda s Klausem, ale taky jsem si jí oblíbila se Stefanem. V první serii mi přišla trochu divná, ale od druhé sérii jsem si jí oblíbila. Byla jsem ráda, že se stalo upírkou. Na začátku druhé série jsem se bála, že umře, ale to se nestalo :D, což jsem ráda. Prostě Caroline je nejlepší :D

7.7.2017 | 16:12:50
Jupijow

Nejoblibenejsi zenska postava serialu. Po odchodu Niny konečně dostala prostor a to bylo moc dobře. Skoda jen linky s dvojčaty, jinak Steroline forever.

1.7.2017 | 12:00:15
Car

Caroline Forbes – navždy budeš moje nejlepší ženská postava ze všech serialu a druha nejlepší postava z tohohle serialu ( před tebou je už jen Stefík:D)… škoda, že nevyšla Steroline :-) moc jim to slušelo, ale co no… je to jen Plecka :-)

21.4.2017 | 18:57:14
Kadliik

Nejlepší, úplně jí zbožňuju <3

6.4.2017 | 21:10:26

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás