The Vampire Diaries (Upíří deníky) Popis

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

Děj seriálu je soustředěn kolem dospívající dívky Eleny, která tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana.

Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.


Seriál The Vampire Diaries měl premiéru 10. září 2009 na stanici CW. Za jeho tvorbou stojí tvůrci Kevin Williamson a Julie Plec. Seriál má i svůj vlastní spin-off The Originals (2013)

(Elena a její dva upíři. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Vampire Diaries

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Milujem tento seriál. Hlavne tie začiatky. Postavy sú super a taktiež herecký výkon sa mi nesmierne páčil. Je to jeden z tých seriálov, ktoré rada pozerám stále dokola. :D

6.6.2021 | 17:12:20
matoushr11

super seriál

13.11.2020 | 15:23:19
Poolverine

Seriál, pri ktorom som strávil detstvo. Niektoré série boli slabšie, niektoré lepšie. Finále bolo emotívne, ale mohlo byť lepšie.

redaktor
24.7.2020 | 13:53:46
bloody_maniac

Pro mě osobně nejlepší seriál. Nejmíň oblíbené byly pro mě série 7 a 8, ale i tak jsem byla vždycky nadměrně spokojená. Nejoblíbenější postavy pro mě byly Caroline, Klaus, Kai a Damon. Potom asi Elena, se kterou to šlo z kopce hned, jak se stala upírem ve 4 sérii. Tam byla pro mě hodně otravná, když byla oddaná Damonovi. Ale i tak si bez ní konec TVD neumím představit. 3 roky zpátky, teď tady máme Legacies, které upřímně ani nevím, jak dlouho budou dávat. :) Nemůžu se dočkat, až se na to budu odznova dívat. Bude sranda :) <3 Určitě doporučuju!! :)

26.6.2020 | 19:20:51
PStark

Sice po třetí sérii už to šlo pomalu z kopce ale i tak je to jeden z nejoblíbenějších seriálu na který se vždy ráda podívá :-)

14.10.2019 | 19:45:24
zuzanaa.m

Moje srdcovka napořád <3. Byla jsem spokojená s každou sérií :-). A Damon a Alaric byli nej! <3

4.10.2019 | 23:17:29
-Skinner-

Prvý seriál, ktorý som začal pozerať online. Od tých čias som pozrel stovku seriálov ale TVD navždy bude mať špeciálne miesto. Do 4. série naozaj skvelý seriál ale potom to išlo dole vodou.

28.9.2019 | 12:39:52
Jiri007

Dokoukal jsem na TVD, a musím říct že jsem spokojený, u serialu jsem se nenudil a rozhodně jsem se i parkrat zasmal, nejvíce se mi libila Rebekah, Elena, Lexi, Nora, Mary Louise, Meredith, Sage, Hayley, Rayna a Sybil, muj oblíbenec byl Klaus a Damon, nejlepší zaporak byl Kai, a moje oblibene pary byly Delena, Klaroline a Mabekah.

24.5.2019 | 16:40:04
Terullin

Začala jsem koukat když vycházela 3.serie a od té doby jsem to nepustila z hlavy. Mrzí mě, ale ze Elena uz tam ke konci nebyla. Byla to pak uz nuda. Osmou serii jsem nedokoukala, jen si pustila závěrečný dil. Taky nic moc. Ale prvních 5.serii miluju!!! Všechno mam i na dvd. Byla to největší pecka!!! Miluju!!!!

6.5.2019 | 21:29:20
Mity

Nikdy jsem nečekala, že mě to bude takhle bavit. Začala jsem koukat dost pozdě oproti jiným, ale je to takové, že když kouknete na jeden díl, musíte vidět další!

6.11.2018 | 1:33:54

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás