The Vampire Diaries (Upíří deníky) Popis

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.


Děj seriálu je soustředěn kolem dospívající dívky Eleny, která tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana.

Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.


Seriál The Vampire Diaries měl premiéru 10. září 2009 na stanici CW. Za jeho tvorbou stojí tvůrci Kevin Williamson a Julie Plec. Seriál má i svůj vlastní spin-off The Originals (2013)

(Elena a její dva upíři. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Vampire Diaries

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blahar

Za mě prvních 6 sérií dokonalost, zbylé dvě trochu slabší, ale stejne bavily. TVD FOREVER! :)

překladatel
27.8.2017 | 11:43:21
Nica

Ze setrvačnosti jsem vydržela až do konce. Nicméně to neni seriál, který bych zařadila mezi nejlepší. V podstatě téměr ve všech sériích je to o záchraně Eleny, nebo dvojnících, kteří se mi začali neskutečně zajídat.

13.8.2017 | 23:06:59
met159

Škoda že už je konec TVD FOREVERja mam rad všechni kdi bi tam chibjel jeden tak to neni ono a n

8.8.2017 | 13:34:17
Car

no i presto ze to dopadlo tak jak to dopadlo, tak tohle je moje srdcovka vzdycky je a bude, takze pokud vas bavi nadprirozeno kde se objevuji prevazne upiri, vlkodlaci, carodejky ale sem tam i neco jineho, tak doporcuji :-) samozrejme tu narazite na mnoho zajimavych zaplatek, a taky mnoho vztahu, nekdy az moc prekombinovanych ale i tak si myslim ze docela kvalitni serial, sice ta osma rada trochu serial kazi ale i tak bych to nebyla fanda abych nedala 100% protoze lepsi serial s touhle tematikou jen tak nenajdete, top postavy: Stefan, Caroline

2.7.2017 | 18:57:27
VUDU1

doporučujem vidieť – síce posledná séria už bola presýtená bezcitnosťou , ľahostajnosťou – zabijem Ti niekoho lebo musím zachrániť niekoho......­.v každom prípade super seriál :-)

4.6.2017 | 16:26:31
Dark Angel

Prvé 4 série boli neskutočné, potom to stále slablo nehovoriac o poslednej sérií, ale aj napriek tomu som tento seriál zbožňoval najmä v jeho začiatok tak dávam 100 %

9.5.2017 | 13:00:35
hyena

nevedeli kedy prestat az som sa nato presta divat…ovsem prve serie zavislost

7.5.2017 | 18:08:22
Val-K

Nemůžete nemilovat :)

1.5.2017 | 11:50:29
AleKel

Mohli by udělat něco podobného… Salvatorovi TOP!

22.3.2017 | 8:11:35
Lenusak

Tak už je konec :-( bomba seriál…Stefan je jednička

21.3.2017 | 9:53:14

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás