The Vampire Diaries (Upíří deníky) S03E19: Heart of Darkness

S03E19: Heart of Darkness

S03E19: Heart of Darkness

Elena a Damon spolu vyrazí zkontrolovat, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho jedinečné schopnosti nepomohly odhalit informace, které potřebují vědět, o starověké upíří linií. Netrvá dlouho a dovědí se, že se Jeremy potlouká se špatnou bandou. Stefan a Klaus se vydávají až do brutálních extrémů při pátrání po chybějící zbrani. Caroline je nadšená, když se Tyler vrací do města, ale Tyler začne mít brzy podezření, že se něco mezi Caroline a Klausem děje. Matt má plné ruce práce, když se snaží zaměstnat Rebeku organizováním nadcházejícího tématického plesu s motivem z dvacátých let.

19.4.2012
2 210 000
43 minut

Základní info:

Režie: Chris Grismer
Scénář: Brian Young, Evan Bleiweiss
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson), Alice Evans (Esther Mikaelson), Lauren Cohan (Rose-Marie), …

Trailer k devatenácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Never Let Me Go <3

8.3.2021 | 19:32:44
filir

prostě ta scéna no užasný, potom Rosii jak to Jeremimu vysvětlila

19.9.2012 | 10:25:37
ELENA16

Zatím nejlepší díl z celé série!!!! !!!WOW!!!

22.4.2012 | 14:51:29

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás