The Vampire Diaries (Upíří deníky) Richard Lockwood

Richard Lockwood

Richard Lockwood

Starosta města Mystic Falls, který vede tajnou radu města a bojuje proti upírům.

Sezóny 1
2009 - 2010

Richard je manžel Carol Lockwood, oba dva jsou členy rady a patří mezi zakladatelské rodiny Mystic Falls. Když je uskutečněna nějaká velká událost ve městě, většinou ji pořádá právě starosta města Richard se svou Carol, která je se svým manželem více než dobře finančně zajištěna. Jeho bratrem je Mason a jeho synem je Tyler, který svého otce nenávidí. Richard, stejně jako ostatní muži z Lockwoodovic rodiny, zdědil vlkodlačí gen, který se aktivuje, když člověk zaviní něčí smrt.

Richardovi jako starostovi na městě velice záleží a koná nespočet charitativních akcí. Díky vlkodlačím genům je agresivní a nepříjemný, za žádnou cenu nechce poškodit jméno rodiny. Při rvačce Tylera a Jeremyho oba dokonce navádí, aby se prali dál. Když Johnathan Gilbert konečně získá vynález svého předka Johnathana Gilberta, tak společně s Richardem přístroj aktivují. Přístroj má svalit k zemi každého upíra, který následně bude odebrán do odlehlé budovy, kde budou všichni upáleni. Přístroj zapůsobí i na Richarda (vynález působí totiž i na vlkodlaky) a ten padá na zem. Je odveden do budovy, kde se dozví, že Damon je upír. Než stačí být budova spálena, je Richard zabit jedním upírem z hrobky.


Richard Lockwood je…

  • bratrem Masona Lockwooda
  • manželem Carol Lockwood
  • otcem Tylera Lockwooda
  • vzdáleným potomkem Jacoba Lockwooda (†), Benjamina Lockwooda (†), Nancy-Marie Lockwood (†), Barnetty Lockwood (†), George Lockwooda (†) a Marianny Lockwood (†)
  • vzdáleným příbuzným Gracie Lockwood a Jeffreyho Lockwooda-Hamiltona

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

o něm nemám co říct…douche

26.6.2020 | 16:24:00

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás