The Vampire Diaries (Upíří deníky) S03E09: Homecoming

S03E09: Homecoming

S03E09: Homecoming

Během večeru plesu maturantů, Rebekah se otevírá Eleně a říká jí, proč je tento večer pro ni tak důležitý a zanechává Elenu s protichůdnými pocity. Caroline a Matt jsou šokováni Tylerovým chování v průběhu celého večera. Noc nabere nečekaný obrat, když Klaus dává svůj nejnovější plán do pohybu. Damon, rozhodnut přelstít Klause, vstupuje do nebezpečného partnerství, které vede k děsivému zvratu událostí. Kapela My Morning Jacket vystupuje na večírku.

10.11.2011
3 170 000
42 minut

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Evan Bleiweiss
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Sebastian Roché (Mikael), Kimberley Drummond (Mindy), Zane Stephens (Tony), Matthew Austin Murray (hráč fotbalu), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Martin297

naprostá bomba!!!! nemůžu se dočkat pokračování

14.11.2011 | 20:12:00
Kaacza

Výborný konec před pauzou :)

13.11.2011 | 17:28:23
TeSsHajdova

zabití michaela!!!!!!!!!!­!! stefan ukradl rakve bomba

12.11.2011 | 23:16:04

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás