The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson

Původní upírka, která je citlivá a chce být obyčejná víc, než by se na první pohled zdálo.

Sezóny 3
2011 - 2014

Rebekah patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Rebekah byla proměněna v upíra v 10. století svou matkou jako obrana, která má sloužit proti nepřátelským vlkodlakům. Její otec je upír Mikael a čarodějka Esther.

Rebakah zdědila po matce čarodějnické schopnosti, ale jelikož byla proměněna v upírku, tak se čarodějkou stát nemohla. Po „smrti“ matky se Rebekah vídala pouze s Klausem, se kterým podnikala spoustu výprav. Při jedné dokonce narazili i na Stefana, který na začátku 20. století procházel krušnými lety a byl známý jako rozparovač. Rebekah se do Stefana zamilovala a chtěla zůstat s ním, nechtěla se nadále ukrývat s Klausem před jejich otcem, to jí ale bylo osudné a poté, co odmítla s Klausem opustit Chicago, ji její bratr zavřel do rakve k ostatním členům rodiny.

Z rakve se Rebakah dostala až v nynější době, když Klaus potřeboval její náhrdelník, který dříve patřil jejich matce. Ten Rebekah ale už dávno nemá, ztratila ho právě v Chicagu, kde ho našel Stefan a později ho dal Eleně. Rebekah je známá svou impulzivní povahou, nesnáší Elenu kvůli tomu, že na kratičký okamžik, kdy znovu byla neutralizována dýkou, jí právě Elena prohnala dýku srdcem. Snaží se ji proto všemi možnými prostředky ublížit a to se jí povede, když se Rebekah vyspí s Damonem.

Rebekah Mikaelson je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak Rebeku sem obdivoval hlavně kvuli pro její impulzivitu a nepředvidatelnost a take samozřejmě kvuli jeji krase a hlavně ty jeji posměšky a (ne)přatelske činy ktere vždy dělala se u nich dokazala bavit, zamlouvala se mi s Mattem.

redaktor
3.5.2019 | 19:13:57
FaithOriginal

Rebekah je má druhá nejoblíbenější TVD postava (hned za Katherine) a v TO jasně vede, i když jí šlape na paty Hayley :) Navíc Claire a Phoebe zbožňuju společně už od dob H2o, takže byla paráda vidět je zase v dalším seriálu pohromadě :D

7.11.2018 | 20:15:40
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Moje neoblibenější Původní upír. a moje oblibená postava.

16.3.2017 | 14:03:13
KaraSnowAllen

Moje nejoblíbenější ženská postava, co se TVD týče (v TO je to Camille).

24.2.2017 | 16:28:45
Lermaniac

Nic moc

18.4.2016 | 16:34:00
Car

taková správná původní upírka:-) v Pretty Little Liars měla taky pár dobrých epizod:-), supr herečka

23.3.2015 | 21:07:11
Anne397

Marshmallow s Damonem ♥ :)

19.1.2014 | 15:26:39
Kollci

Jsem ráda, že to nakonec není ta nesympatická povrchní potvora, jak působila na začátku. Nakonec je to vlastně normální holka, která se chce líbit ostatním, mít rodinu a být šťastná.

31.7.2013 | 20:27:39
vamp.girl

Barbie Klaus :)

16.3.2013 | 13:30:23

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama