The Vampire Diaries (Upíří deníky) Elena Gilbert

Elena Gilbert

Elena Gilbert

Obyčejná dívka, která přijde tragickou nehodou o své rodiče a je na vše sama. Zájem o ni dostanou dva pohlední upíři, kteří jsou zároveň bratři.

Sezóny 7
2009 - 2017

Elenu vychovávali manželé Miranda Sommers Gilbert a Grayson Gilbert jako svou vlastní. Teprve po jejich tragické smrti, kdy se jí a jejího bratra Jeremyho ujme jejich teta Jenna Sommers, zjišťuje, že je adoptovaná. Eleniny biologickými rodiči jsou její dosavadní strýc John Gilbert a jeho první láska ze střední Isobel Flemming.

Elenin svět se otočí vzhůru nohama, když do jejího rodného města Mystic Falls přichází upír Stefan Salvatore, do kterého se na první pohled zamiluje. Časem si však vybuduje komplikovaný vztah i s jeho bratrem Damonem, který je jak nebezpečný tak i velmi přitažlivý, který se do ní zamiluje. Elena se tak ocitá, zatímco bojuje se svými pocity, v milostném trojúhelníku.


Elena je nejlepší kamarádkou Bonnie Bennett a Caroline Forbes. Navíc je dvojnicí Kateriny Petrova, která oba bratry proměnila, a která sama je potomkem Tatii, která zpečetila Kletbu Slunce a Měsíce.

Elena Gilbert je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Annie_tvd_tw

Nemám ji prostě ráda ale je dobrá kamaradka

26.8.2021 | 9:39:11
Rosemarie1554

Aj keď viem, že väčšina ľudí ju nemusí, ja som ju mala veľmi rada. Boli síce chvíle kedy by som ňou najradšej riadne potriasla nech sa spamätá, ale i tak bola za mňa super. Mala som ju rada od úplneho začiatku. A aj keď sa mi páči, že skončila s Damonom stále sa neviem rozhodnúť s kým by som ju videla radšej. Páči sa mi aj to čo má so Stefanom. Ich láska je skôr taká pokojná, milučká a majú medzi sebou takú …akoby som to len nazvala? Čistú lásku? Asi tak nejako. A s Damonom je to skôr o tej vášni a že keď sú spolu tak žijú naplno. Je to niečo ako osudová láska alebo niečo podobné. Nie div, že sa nevedela tak dlho rozhodnúť, ktorý je ten pravý pre ňu :D

6.6.2021 | 17:18:24
Niklausbest

Nesnášel sem ji už od začátku vše se točilo kolem ní nejdřiv stefan sem stefan tam a pak ji hrábne skočí do postele z damonem , vždy když měla přijít její smrt tak sem doufal že se tak stane , a její upírství my lezlo krkem , v 7 serii my ubec nechyběla ,

9.4.2021 | 4:00:24
Spiders 01

Od začátku jsem jí neměl rád

25.1.2021 | 16:04:50
Elis Malfoy

Otravná Mary Sue. A Damona chci pro sebe!

14.8.2020 | 19:39:35
bloody_maniac

Elena je taková ta klasická kráska, ne opravdu zajímavá… ale pořád jí mám ráda :)

26.6.2020 | 16:06:39
FaithOriginal

Dokonalý příklad toho, jak se dá zkazit na začátku dobře vypadající postava -.- Elena začala dost dobře a byla jednou z mých oblíbenkyň, ale už od 2. série to s ní šlo strašně z kopce… Stala se z ní hrozná fňukna, pak ten její vztah s Damonem (Delenu jsem nikdy nemusela, ten pravý pro ni vždycky zůstane Stefan, ale zase můžu Steroline, takže mám trochu dilema :D) a její upíří já mi většinu doby lezlo krkem -.-

20.4.2020 | 12:16:58
Kon111

Otravná a ufňukaná

13.8.2019 | 13:33:56
Jiri007

Elena se mi libila, ale to je tak všechno bud chtěla Damona nebo Stefana, vždycky ji museli zachranovat a sama nevěděla co vlastně chce, ale jsem rad že nakonec skončila s Damonem protože jsem jim fandil.

24.5.2019 | 16:24:14
majci_majus

Úžasná postava… <3 škoda, že odišla po 6.sérii…Elenu som mala hrozne rada, aj keď v prvých sériách bola niekedy príliš teatrálna…ale inak bola super a aj cez jej chyby som ju milovala; ;) A spolu s Damonom sú jednoducho úžasní… <3 Delena je môj najobľúbenejší pár a nikdy ma neprestane nadchýnať, ako dokázala Elena zmeniť Damona :) <3 Jednoducho dokonalá romantika ;) Elena, navždy ostaneš v mojom srdci <3

7.9.2017 | 21:55:06

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás