The Vampire Diaries (Upíří deníky) Elena Gilbert

Elena Gilbert

Elena Gilbert

Obyčejná dívka, která přijde tragickou nehodou o své rodiče a je na vše sama. Zájem o ni dostanou dva pohlední upíři, kteří jsou zároveň bratři.

Sezóny 7
2009 - 2017

Elenu vychovávali manželé Miranda Sommers Gilbert a Grayson Gilbert jako svou vlastní. Teprve po jejich tragické smrti, kdy se jí a jejího bratra Jeremyho ujme jejich teta Jenna Sommers, zjišťuje, že je adoptovaná. Eleniny biologickými rodiči jsou její dosavadní strýc John Gilbert a jeho první láska ze střední Isobel Flemming.

Elenin svět se otočí vzhůru nohama, když do jejího rodného města Mystic Falls přichází upír Stefan Salvatore, do kterého se na první pohled zamiluje. Časem si však vybuduje komplikovaný vztah i s jeho bratrem Damonem, který je jak nebezpečný tak i velmi přitažlivý, který se do ní zamiluje. Elena se tak ocitá, zatímco bojuje se svými pocity, v milostném trojúhelníku.


Elena je nejlepší kamarádkou Bonnie Bennett a Caroline Forbes. Navíc je dvojnicí Kateriny Petrova, která oba bratry proměnila, a která sama je potomkem Tatii, která zpečetila Kletbu Slunce a Měsíce.

Elena Gilbert je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

Elena je taková ta klasická kráska, ne opravdu zajímavá… ale pořád jí mám ráda :)

26.6.2020 | 16:06:39
FaithOriginal

Dokonalý příklad toho, jak se dá zkazit na začátku dobře vypadající postava -.- Elena začala dost dobře a byla jednou z mých oblíbenkyň, ale už od 2. série to s ní šlo strašně z kopce… Stala se z ní hrozná fňukna, pak ten její vztah s Damonem (Delenu jsem nikdy nemusela, ten pravý pro ni vždycky zůstane Stefan, ale zase můžu Steroline, takže mám trochu dilema :D) a její upíří já mi většinu doby lezlo krkem -.-

20.4.2020 | 12:16:58
Kon111

Otravná a ufňukaná

13.8.2019 | 13:33:56
Jiri007

Elena se mi libila, ale to je tak všechno bud chtěla Damona nebo Stefana, vždycky ji museli zachranovat a sama nevěděla co vlastně chce, ale jsem rad že nakonec skončila s Damonem protože jsem jim fandil.

redaktor
24.5.2019 | 16:24:14
majci_majus

Úžasná postava… <3 škoda, že odišla po 6.sérii…Elenu som mala hrozne rada, aj keď v prvých sériách bola niekedy príliš teatrálna…ale inak bola super a aj cez jej chyby som ju milovala; ;) A spolu s Damonom sú jednoducho úžasní… <3 Delena je môj najobľúbenejší pár a nikdy ma neprestane nadchýnať, ako dokázala Elena zmeniť Damona :) <3 Jednoducho dokonalá romantika ;) Elena, navždy ostaneš v mojom srdci <3

7.9.2017 | 21:55:06
hyena

uplna krava co vzdy musela byt obetny baranok nikdy som ju nemal rad

7.5.2017 | 17:56:46
Car

Elena, Elena… noo.. :D dokud nebyla upír tak to s ní bylo v pohodě, pak už to tak v pohodě nebylo, ukázala se její prava stranka a take to ze vlastne nebyla tak odlisna od Katherine, akorat mela to stesti, ze se do ni blaznive zamilovali dva rozhadani bratri… i presto ze zlomila srdce Stefanovi tak dala dohromady Defana… nemam tu postavu moc rada ale tak tech 60 si zaslouzi spise mene ale 50 nejde.

21.4.2017 | 19:06:51
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Nejlepší postava seriálu a moje oblibená postava a škoda že nas opustila ve dvou řadách.

16.3.2017 | 13:43:41
vampsister

To máte jako poupě růže.Ze začátku je malé a postupem času vyroste v krásnou růži ale s trny.Elena i když ze začátku byla trochu plachá postupem času se na ní začali dělat trny a tak se stala neskrotnou.Tím chci jenom říct , že i když byla neviná tak kousek v ní něco bylo.Těžko říci zda se mi líbila víc jako člověk nebo upír.Když byla člověkem nebyla žádné nebezpečí , ale byla tak trochu nudná a zase když byla upírem.No , nevím?Něco na ní bylo.Tak trouchu svině se z ní stala ale zase s ní nebyla nuda.?????

15.3.2017 | 21:30:49
KaraSnowAllen

Zpočátku to s ní tak hrozné nebylo, byla skvěla, sympatická, po boku Stefana jsem s ní neměla žádný problém. Pak si zapí-hala s Damonem pár hodin potom, co odkopla jeho bráchu a nějak jí ruplo v kouli, začala být sobecká, arogantní, hrála si na vrchol svatosti, nicméně Damonovo zabíjení obhajovala. S tímto, ať jde slečna dokonalá světice do zadního líce. Ta postava se mi zprotivila, absolutně mi nechybí ty její kyselé ksichty a svatouškování, když měla chování obyčejné flundry. Stala neskutečným pokrytcem, její upíří já fakt nebrat, nebrat!

26.2.2017 | 22:31:55

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás