The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Nadia Petrova

Nadia Petrova

Dcera Katherine.

Sezóny 1
2013 - 2014

Nadia Petrova je upír a členka Poutníků. Je též dcerou Kateriny Petrovny, což z ní dělá Eleninu příbuznou. Přestože není moc známo o jejím životě, víme, že strávila 500 let hledáním své matky. Nadia se orientovala více v minulém čase než v přítomnosti. O své matce a jejím životě toho věděla hodně na to, že se s ní poprvé setkala až po několika staletích.

Když byla Katherine ještě člověk, tak byla traumatizovaná ztrátou své dcery, a když zjistila, že je naživu, tak to pro ni hodně znamenalo. Nadia na tom byla podobně, protože se zoufale snažila najít svou biologickou matku, což ji dovedlo i k tomu, že se proměnila v upíra, aby měla více času ji najít.

Aby našla svou matku, stala se členkou Poutníků a začala spolupracovat s Gregorem, který se do ní nakonec zamiloval. Ti dva pak měli za úkol najít Silase, který se po 2 000 letech probudil. Poutníci jej totiž chtěli vyléčit z nesmrtelnosti a zabít. Brzo byly pravé záměry Nadii, najít Katherine, odhaleny a ona se s ní více jak po pěti stech letech setkala.

Nadia Petrova je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama