Kayla Ewell

Kayla Ewell

Celé jméno: Kayla Noelle Ewell
Místo narození: Long Beach, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Bold and the Beautiful, The Vampire Diaries

Datum narození: 27.8.1985 (32 let)

Kayla Ewell pochází z Kalifornie, kde vyrostla na Seal Beach. Ve Westminsteru se věnovala tanci, zpívání a herectví. Roku 1999 ji objevil vyhledávač talentů, který ji přivedl do televize.

Své první role si zahrála roku 2000, ale nejednalo se o nijak převratné počiny, které by jí pomohly do kariéry. Svou první velkou roli si zahrála v seriálu The Bold and the Beautiful, kde se v letech 2004 – 2005 objevila jako Caitlin Ramirez. Hned poté si zahrála v pár epizodách seriálu The O.C.


Filmové role se jí vyhýbaly, ale když na nějakou narazila, tak se nejednalo o nijak převratnou roli. Roku 2009 na sebe upozornila v seriálu The Vampire Diaries, kde si zahrála Vicki Donovan, která byla z počátku prezentována jako jedna z hlavních postav. V dalších letech se zatím nedočkala žádné další velké role.

Ewell aktuálně žije v Los Angales. Roku 2015 si vzala za muže modela a herce Tannera Novlana. Ještě před tím, než chodila s Novlanem, chodila s hercem Kellanem Lutzem.

Foto CC BY-SA 2.0 minglemediatv, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.