The Vampire Diaries (Upíří deníky) Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert

Bratr Eleny, který by pro svou sestru po tragických úmrtí v rodině udělal vše.

Sezóny 7
2009 - 2017

Jeremy je mladší bratr Eleny, která se o něj společně s tetou Jennou po smrti jejich rodičů stará. Jeremy se se ztrátou rodičů vypořádává vlastním způsobem, který zahrnuje konzumování alkoholu a braní drog. To není jediná ztráta, kterou Jeremy musí podstoupit. Má celkem i smůlu na holky a během pár měsíců mu zemřou dvě přítelkyně.

Jeremy přebere Tylerovi holku Vicki, kvůli čemuž to mezi nimi nezačne být zrovna nejlepší a začnou se oba nenávidět. Ani vztah s Vicki není růžový, protože Vicki je právě proměněna v upíra a nadělává Jeremymu spoustu potíží. Když je Vicki zabita Stefanem, Damon přinutí Jeremyho, aby zapomněl na Vicki a na to, co se jí stalo. Jeremy tak neví o existenci upírů, brzy se s ní ale obeznámí, když vypracovává esej pro nového učitele dějepisu Alarica Saltzmana. Pozná také upírku Annu, která ho původně chce pouze zneužít, aby získala Gilbertův deník, ale později se do něj zamiluje a začnou spolu udržovat bližší vztah.


Jeremy touží být jako Anna a tak jí poprosí o její krev, aby se mohl také proměnit v upíra. Následně je ale Anna zabita Jeremyho strýčkem Johnem, což Jeremyho utvrdí, že se promění v upíra. Naštěstí díky své nešikovnosti to nedokáže. Poté, co John Gilbert opouští Mystic Falls, dává Jeremymu magický prsten, který ho přivede k zpět životu, když zemře nadpřirozenou smrtí. Prsten se Jeremymu víckrát než jednou osvědčí. Jeremy si pomalu najde cestu k čarodějce Bonnie, se kterou začne chodit.

Jeremy Gilbert je…

  • synem Graysona Gilberta (†) a Mirandy Sommers Gilbert (†)
  • synovcem Johnathana Gilberta a Jenny Sommers
  • bratrancem Eleny Gilbert
  • vzdáleným potomkem Johnathana Gilberta (†), Christophera Gilberta (†) a Samanthy Gilbert (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Taká slabšia postava, ale i tak som ho mala rada a bolo mi úprimne ľúto, čo sa mu dialo.

6.6.2021 | 17:28:11
FaithOriginal

Měl zajímavé dějové linky a velký potenciál, který bohužel zůstal úplně nevyužitý. Dala bych asi jen 80%, ale nakonec dostává celou 100% ze sympatie, protože celé ty roky zvládal trpět Elenu… Uvidíme, jak se projeví v Legacies…

7.11.2018 | 19:29:22
Jupijow

nuda, nuda, nuda

1.7.2017 | 11:55:53
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

nejlepší lovec upíru

16.3.2017 | 13:37:30
Nikypiky92

Jeremy kam jsi se nam poděl? Mně nevadil :-)

21.1.2017 | 22:32:11
VampKošilka

Štval mě míň, než jeho sestřička a ve čtvrté sérii byl k sežrání, ale později už byl jen páté kolo u vozu a charakterově byl hrozné štěně.

9.2.2016 | 9:55:48
AjdaA

Taky zabit,aby se mohl vrátit…klasika TVD

7.4.2015 | 12:16:41

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás