Alice Evans

Alice Evans

Celé jméno: Alice Jane Evans
Místo narození: Bristol, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Elisa Top Model, 102 dalmatinů, The Vampire Diaries

Datum narození: 2.8.1971 (46 let)

Alice Evans je britská herečka, která se narodila v Bristolu. Její rodiče se jmenují David a Janet. Má dva bratry. Chodila na školu University College London. Herectví se věnuje od roku 1996.

Svou první větší roli si zahrála téhož roku, protože získala roli Clary v seriálu Elisa Top Model. Zde se objevovala až do roku 1999. Roku 2009 se objevila v několika epizodách seriálu Lost, poté si v letech 2011 – 2012 zahrála Esther Mikaelson v seriálu The Vampire Diaries a tuto roli si ještě zopakovala v sesterském seriálu The Originals.


Kromě seriálů se věnuje i filmům. Objevila se například ve filmech 102 dalmatinů, Klub únosců, Přitažlivost, Vánoční pohlednice a Jízda o život.

Alice je od roku 2007 vdaná za Ioana Gruffudda, se kterým má dvě dcery. S Gruffuddem se seznámila během natáčení filmu 102 dalmatinů.

Foto: CW


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.