Michael Trevino

Michael Trevino

Celé jméno: Michael Anthony Trevino
Místo narození: Montebello, Kalifornie, USA
Známé projekty: Cane, The Vampire Diaries

Datum narození: 26.1.1985 (33 let)

Michael Trevino se narodil mexickým rodičům ve městě Montebello. Jakmile odhalil svou vášeň ke hraní, zapsal se okamžitě na Playhouse West do hodin herectví. Jedna z jeho prvních prací byla reklama na Old Navy. Od té doby se objevoval v menších rolích v seriálech jako Charmed, Summerland, Bones, The Mentalist, CSI: Miami nebo 90210, kde hrál Ozzieho, studenta West Beverly Hills High School, objekt Naomina nového milostného zájmu.

V roce 2007 se objevil v pěti epizodách seriálu The RichesMinnie Driver a Eddie Izzard. A ještě v témže roce získal hlavní roli Jaimeho, nejstaršího syna Jimmyho Smitse v krátko trvajícím rodinném seriálu Cane.


V roce 2009 se objevil jako Joshua spolu s Patty Duke ve filmu od stanice Hallmark Love Finds a Home. K jeho dalším filmovým počinům patří The Factory z roku 2010, kde se v hlavní roli objevil hollywoodský herec John Cusack.

The Vampire Diaries hraje Tylora Lockwooda, který zprvu nechápe svou násilnickou a výbušnou povahu dokud nezjistí pravdu o svých předcích. Díky této roli měl možnost se mihnout i v sesterském seriálu The Originals.

Roli Ozzieho ze seriálu 90210 získal na úkor Raye Corasaniho. Je nadšeným sportovcem. Miluje fotbal, surfing, snowboarding či rybaření ve velikých hloubkách. Mimo jiné je i nadaný tanečník.

Foto CC BY 2.0 vagueonthehow, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.