The Vampire Diaries (Upíří deníky) Lorenzo St. John

Lorenzo St. John

Lorenzo St. John

Charismatický upír s povýšeným úsměvem, který se seznámil s Damonem, když byl chycen Augustíny.

Sezóny 4
2013 - 2017

Enzo je charismatická osoba, která žila celkem rušným životem, než jej polapili a uvěznili Augustíni. Navzdory tomu, že byl uvězněn, zůstal i nadále optimistický a doufal, že se jednoho dne ze svého vězení dostane a pomstí se Augustínům za to, že jej mučili.

Lorenzo strávil ve svém vězení 50 let, kde ho každodenně mučili, což jej trochu psychicky narušilo. Ve vězení se seznámil s Damonem a když došlo na útěk, tak Damon vypnul své emoce, když nemohl zachránit Enza z jeho klece, a nechal ho ve Whitmoru umřít. Vůči Damonovi choval Enzo dlouho obrovskou zášť, ale nakonec se znovu spřátelili.


Tento charismatický upír několikrát ukázal, že je věrný a nikdy by neopustil ty, na kterým mu záleží. Má také silný sklon k tomu, aby se vždy pomstil, jak jsme mohli i vidět, když Damonovi pomáhal utéct od Augustinů. Zjistil totiž, že Damon zabil Maggie, což byl Enzova dávná láska.

Je věrný svým přátelům, hlavně Damonovi, takže se snažil vyhledat Stefana a potrestat ho za to, že nad Damonem zlomil hůl. Enzo je odhodlaný udělat cokoli pro ty, na kterým mu záleží.

Díky tomu, že strávil mnoho let tím, že na něm Augustíni dělali pokusy, se stal vůči těmto zákrokům odolnější. Nevadí mu, když si sám do sebe zabodne kus dřeva a dočasně je i schopný ignorovat efekty sporýše. Enzo také pohrdá lidmi a nedělá mu problém je nelítostně zabít a nakrmit se přímo z nich.

Lorenzo St. John je…

  • synovcem Daltona St. Johna (†)
  • bratrancem Alexandrie St. John (†), Virginie St. John (†) a Yvetty St. John (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

pro mě to byl druhý Klaus, ale v dobrém. Měla jsem ho moc ráda..bonenzooo

26.6.2020 | 16:22:47
FaithOriginal

Bonenzo forever! ♥♥

7.11.2018 | 19:47:14
Car

Enzo… jedna z mala vedlejsich postav kterou hned po par dilech nezabili… co vic stal se hlavni postavou a jeste dokazal navazat vztah s velmi dulezitou postavou ktera je zde uz od zacatku, ano ano tohle byla opravdu dobra volba, na Enza se neomrzi kouka a žrala jsem ho za kazde situaci i jako zleho i jako hodneho

7.7.2017 | 20:33:41
Jupijow

Jednoznačně nejzajímavětší a nejcharismatičtější mužská postava posledních serií. Borenzo forver

1.7.2017 | 12:06:25
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Dobrá postava a naštvalo mě že ho Stefan zabil dvakrát a fandila jsem jemu a Bonnie.

16.3.2017 | 13:53:02
Padzula

Enzo je prostě cukrouš :D

6.3.2017 | 18:26:19
Nikky Happyová

Super postava, ze skvělým šarmem. Ze začátku jsem ho moc nemusela, ale pak jsem si ho oblíbila.

19.2.2017 | 0:43:04
Nikypiky92

Charisma mu nechybí a zajímavá postava.

21.1.2017 | 22:40:06
VampKošilka

Jakoby jeho charisma vymizelo po páté sérii a pak se z něj stal jen magor, co dělá hovadiny a ani nemá proč. Ale furt ho mám radši, než Damona, protože mi přijde jeho chování snesitelnější. Hlavně musím uznat, že s Bonnie mu to sluší a změnil se. Pořád nedokážu Bonenzu fandit(já se Bamonu prostě nedokážu vzdát), ale sluší jim to a Enzo je opravdu chlap, kterého si Bonn zaslouží.

22.10.2016 | 13:27:18

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás