Claire Holt

Claire Holt

Celé jméno: Claire Rhiannon Holt
Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie
Známé projekty: The Vampire Diaries, The Originals, Aquarius

Datum narození: 11.6.1988 (29 let)

Claire Holt je australská herečka, která se narodila roku 1988. Hraní studovala již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál H2O: Just Add Water, ve kterém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není její první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní.


Co se týče hraní, tak zprvu se objevila v několika reklamách a až potom se začala věnovat seriálu H2O: Just Add Water. Roku 2011 jsme ji mohli vidět v pěti epizodách seriálu Pretty Little Liars, kde ztvárnila postavu Samary Cook. Téhož roku se dočkala své zatím největší role, protože ji byla nabídnuta postava Rebeky Mikaelson v seriálu The Vampire Diaries. Roli přijala, i když netušila, že se její postava jednou z hlavních a získá dokonce svůj vlastní seriál, který byl realizován až roku 2014 – The Originals. Další zajímavou roli získala v dobovém dramatu Aquarius.

Abychom se zde nevěnovali jen její seriálové kariéře, tak je ještě dobré zmínit účast ve dvou filmech. První filmové role se dočkala roku 2009 ve filmu Messengers 2: The Scarecrow a druhé roku 2012 ve filmu Smutný jako jazz, kde ztvárnila jednu z hlavních postav, Penny.

Foto CC BY-SA 2.0 MingleMedi­aTVNetwork, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.