The Vampire Diaries (Upíří deníky) S03E08: Ordinary People

S03E08: Ordinary People

S03E08: Ordinary People

S Eleninou a Bonniinou pomocí se Alaric snaží rozluštit význam jeho nedávného objevu. Elena a Rebekah, spolu válčí dívčí válku o moc, až nakonec Rebekah odhalí některá z dávných rodinných tajemství a agresivní minulost, kterou sdílí s Klausem a Elijahem. Damon pokouší nový bezohledný přístup, aby se Stefanem učinil průlom a oba jsou překvapeni nepravděpodobným spojencem.

3.11.2011
3 510 000
43 minut

Základní info:

Režie: J. Miller Tobin
Scénář: Nick Wauters, Julie Plec´, Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Sebastian Roché (Mikael), Alice Evans (Esther Mikaelson), Maria Howell (Ayana), Karlee Eldridge (Callie), Devon Allowitz (Henrik), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeSsHajdova

o lásce k rodině:))

5.11.2011 | 23:55:55

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás