The Vampire Diaries (Upíří deníky) Kol Mikaelson

Kol Mikaelson

Kol Mikaelson

Původní upír, který leží jedno století v rakvi, kam ho uvěznil jeho bratr Klaus.

Sezóny 3
2012 - 2014

Kol patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Kol byl proměněn v upíra v 10. století svou matkou jako obrana, která má sloužit proti nepřátelským vlkodlakům. Jeho otec Mikael je upír a jeho matka Esther je čarodějka. Kol má celkem ještě šest sourozenců.

Kol byl hned na začátku 20. století probodnut dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a uložen svým bratrem Klausem do rakve, kde přebýval 100 let. Až když se na scéně objeví Elijah, který chce svou rodinu vysvobodit ze spárů Klause, je Kol propuštěn na svobodu. Kol si dělá, co chce, a dokonce i přeruší na plese Mikaelsonovým matčin příkaz nikomu neubližovat, když se vrhne na Matta Donovana. Když Kol zjistí, že Bílý dub byl před lety znovu zasazen, z hrozby z této zbraně, která dokáže Původního upíra nadobro usmrtit, utíká z Mystic Falls.


Kol Mikaelson je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elis Malfoy

Nejlepší původní. Takovej vychytralej parchant. Škoda, že z něj v TO udělali takovýho hodnýho hošíka. Úplně zkazili jeho charakter, ale v TVD rozhodně nejlepší ❤. Škoda že tam není víc.

14.8.2020 | 20:02:16
Jane O'brien

Kol a Klaus nejlepsi puvodni upiri :D taky by tam mohl bejt vic :D a mohly by ho zase vratit do the originals :D kdyz teda klaus a davina rikali ze ho privedou zpet :D

27.1.2016 | 0:32:44
Lady Kath

Nejlepší,nejkrás­nější postava <3

8.1.2016 | 23:06:38
Kitty Kath

Dokonalá postava nejlepší ze seriálu podle mě :3

27.9.2015 | 20:06:46
peti1D3

Ten nejlepší z Původních spolu s Elijahou. :)

3.2.2013 | 19:41:30

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás