The Vampire Diaries (Upíří deníky) Rose-Marie

Rose-Marie

Rose-Marie

Upírka, která skoro celý život utíká před Původními upíry a pomstou, kterou chtějí na ní vykonat.

Sezóny 2
2010 - 2012

Rose je přes pět set let stará upírka, která spolu se svým nejlepším přítelem Trevorem utíká a schovává se před Klausem, protože pomohla utéct Katherine, pomocí které mohl Klaus zlomit kletbu a uvolnit tak svoji vlkodlačí část.

Rose, kterou už nebaví dále utíkat, chytí Elenu a doručí jí Elijahovi, bratrovi Klause. Elijah odpouští za pomoc Katherine pouze jí, Trevor je zabit. Bratři Salvatorovi se vydávají ale Elenu zachránit a Elijah končí s kůlem v srdci. Rose se rozhoduje zůstat v Mystic Falls a pomoct Damonovi, se kterým se za krátkou dobu velmi sblíží, Elenu ochránit.


Během úplňku však dům Salvatorů napadá vlkodlak (Jules) a Rose je pokousána. Po ukrutných bolestech a halucinacích se Damon rozhodne Rose uštědřit a sám jí zabíjí.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elis Malfoy

Měla jsem jí moc ráda a líbila se mi s Damonem. U její smrti jsem brečela :‚(:‘(

14.8.2020 | 21:50:52
Jiri007

libila se mi jak Elenu poučovala o puvodnich upirech a chtěla ji předat ale pak změnila stranu a pomohla Salvatorovym a Eleně, a ten konec co pro ni vytvořil Damon byl dojemný a potom jako duch taky byla dobra jak řekla že fandí Eleně a Damonovi.

2.5.2019 | 20:42:47
Jane O'brien

Sevela postava :) hodila by se k damonovi :) asi ne vic nez elena ale stejne :) hrozne me nastvalo ze ji hned zabili :( skoda ze nezustala dyl :)

27.1.2016 | 0:30:52
Anne397

Ten konec byl hodně smutnej :(

30.10.2013 | 20:05:05

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás