The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Rose-Marie

Rose-Marie

Upírka, která skoro celý život utíká před Původními upíry a pomstou, kterou chtějí na ní vykonat.

Sezóny 2
2010 - 2012

Rose je přes pět set let stará upírka, která spolu se svým nejlepším přítelem Trevorem utíká a schovává se před Klausem, protože pomohla utéct Katherine, pomocí které mohl Klaus zlomit kletbu a uvolnit tak svoji vlkodlačí část.

Rose, kterou už nebaví dále utíkat, chytí Elenu a doručí jí Elijahovi, bratrovi Klause. Elijah odpouští za pomoc Katherine pouze jí, Trevor je zabit. Bratři Salvatorovi se vydávají ale Elenu zachránit a Elijah končí s kůlem v srdci. Rose se rozhoduje zůstat v Mystic Falls a pomoct Damonovi, se kterým se za krátkou dobu velmi sblíží, Elenu ochránit.

Během úplňku však dům Salvatorů napadá vlkodlak (Jules) a Rose je pokousána. Po ukrutných bolestech a halucinacích se Damon rozhodne Rose uštědřit a sám jí zabíjí.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elis Malfoy

Měla jsem jí moc ráda a líbila se mi s Damonem. U její smrti jsem brečela :‚(:‘(

14.8.2020 | 21:50:52
Jiri007

libila se mi jak Elenu poučovala o puvodnich upirech a chtěla ji předat ale pak změnila stranu a pomohla Salvatorovym a Eleně, a ten konec co pro ni vytvořil Damon byl dojemný a potom jako duch taky byla dobra jak řekla že fandí Eleně a Damonovi.

redaktor
2.5.2019 | 20:42:47
Jane O'brien

Sevela postava :) hodila by se k damonovi :) asi ne vic nez elena ale stejne :) hrozne me nastvalo ze ji hned zabili :( skoda ze nezustala dyl :)

27.1.2016 | 0:30:52
Anne397

Ten konec byl hodně smutnej :(

30.10.2013 | 20:05:05

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama