Carly Pope

Carly Pope

Celé jméno: Carly Pope
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Popular, The Collector, The Tomorrow PeopleArrow

Datum narození: 28.8.1980 (37 let)

Carly Pope se narodila v kanadském Vancouveru, kde vyrůstala společně se svými dvěma bratry – starším Krisem (taktéž herec) a mladší Alexanderem. Herecké kariéře se začala věnovat už během toho, co chodila na střední školu.

Své první velké role se dočkala už roku 1999, kdy začala pravidelně hrát v seriálu Popular, kde ztvárnila Sam McPherson. Její další velkou seriálovou rolí byla postava Mayi Kandinski, kterou si v letech 2004 – 2005 zahrála v seriálu The Collector.


Roku 2007 si zahrála Garbu v seriálu Dirt, o dva roky později ztvárnila Samanthu Roth v seriálu 24 a roku 2010 si zahrála Lucindu Pearl v seriálu Outlaw. V letech 2013 – 2014 jsme ji mohli vidět jako Morgan Burke v seriálu The Tomorrow People a roku 2016 se objevila v seriálech Suits a Arrow.

Seriály však nejsou jejím jediným polem působnosti, objevila se i v několika filmech. Zmiňme například snímky V nachovém oparu, Pomsta je sladká, Gurmánská láska, Bezstarostný sex, S.W.A.T.: Pod palbou či Played.

Foto CC BY 3.0 RobinWong, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.