Cassidy Freeman

Cassidy Freeman

Celé jméno: Cassidy Freeman
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: Smallville, Longmire

Datum narození: 22.4.1982 (35 let)

Cassidy Freeman je dcerou Glynny a Leeho Freemanových. Narodila se roku 1982 v Chicagu, kde chodila na školy The Latin School of Chicago a Middlebury College. Má dva starší bratry Crispina Freemana a Clarka Freemana.

Její herecká kariéra započala roku 2006. Ještě před tím se věnovala divadelním inscenacím, ale až roku 2006 začala vystupovat v televizi. První velká role na ni čekala roku 2008 v seriálu Smallville, kde si zahrála Tess Mercer. Roku 2011, kdy v seriálu Smallville skončila, se objevila v několika epizodách seriálu The Playboy Club. Následně si zahrála ve třech epizodách seriálu The Vampire Diaries.


Od roku 2012 do roku 2016 hrála v seriálu Longmire, kde se objevovala jako Cady Longmire. Během toho se objevila v několika jiných seriálových rolích, které však byly pouze epizodní.

Foto CC BY-SA 2.0 Mingle Media TV, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.