The Vampire Diaries (Upíří deníky) Sage

Sage

Sage

Ta, která naučí Damona, jak si správně vytipovat svou oběť a vychutnat si ji.

Sezóny 1
2012 - 2012

Sage je 900 let stará upírka, kterou proměnil Původní upír Finn Mikaelson, aby spolu mohli být navždy. Krátce po její proměně je ale Finn neutralizován dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a Klausem uložen do rakve. Sage tak byla bez své lásky dlouhá léta oddělena a na své pouti světem potkala i Damona.

V roce 1912 se živila Sage jako profesionální boxerka a potkala v Mystic Falls upíra Damona, kterého naučila, že žena není jen pro nakrmení, ale i pro zábavu. Z nevinného Damona, který myslel jen na Katherine a nebyl upírem rád, se stal nemilosrdný a svůdný Damon. Po zkušenostech, které mu předala Sage, se Damon vydává za Stefanem a ukáže mu, co ho naučila. Stefan tak opět pocítí touhu po krvi a zapomene na vše, co ho Lexi naučila, a stává se z něj znovu rozparovač.


Když se Sage dozví, že Finn je opět naživu a není zavřený v rakvi, vydává se do Mystic Falls. Zde opět narazí na Damona, který Sage požádá, aby mu pomohla dostat se do mysli Rebeky a zjistit, co má za lubem. Když to Sage zjistí a Damonovi řekne, že Rebekah chce najít pozůstatky Bílého dubu, který by mohl celou Původní rodinu zabít, Sage pomůže Rebece strom upálit. Sama totiž ví, že všichni Původní jsou propojeni kouzlem a jestli zemře jeden, zemřou všichni včetně Finna.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anne397

Sexy tanec s Damonem :D

30.10.2013 | 20:05:34

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás