The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Sage

Sage

Ta, která naučí Damona, jak si správně vytipovat svou oběť a vychutnat si ji.

Sezóny 1
2012 - 2012

Sage je 900 let stará upírka, kterou proměnil Původní upír Finn Mikaelson, aby spolu mohli být navždy. Krátce po její proměně je ale Finn neutralizován dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a Klausem uložen do rakve. Sage tak byla bez své lásky dlouhá léta oddělena a na své pouti světem potkala i Damona.

V roce 1912 se živila Sage jako profesionální boxerka a potkala v Mystic Falls upíra Damona, kterého naučila, že žena není jen pro nakrmení, ale i pro zábavu. Z nevinného Damona, který myslel jen na Katherine a nebyl upírem rád, se stal nemilosrdný a svůdný Damon. Po zkušenostech, které mu předala Sage, se Damon vydává za Stefanem a ukáže mu, co ho naučila. Stefan tak opět pocítí touhu po krvi a zapomene na vše, co ho Lexi naučila, a stává se z něj znovu rozparovač.

Když se Sage dozví, že Finn je opět naživu a není zavřený v rakvi, vydává se do Mystic Falls. Zde opět narazí na Damona, který Sage požádá, aby mu pomohla dostat se do mysli Rebeky a zjistit, co má za lubem. Když to Sage zjistí a Damonovi řekne, že Rebekah chce najít pozůstatky Bílého dubu, který by mohl celou Původní rodinu zabít, Sage pomůže Rebece strom upálit. Sama totiž ví, že všichni Původní jsou propojeni kouzlem a jestli zemře jeden, zemřou všichni včetně Finna.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Anne397

Sexy tanec s Damonem :D

30.10.2013 | 20:05:34

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama