Christopher Sean

Christopher Sean

Celé jméno: Christopher Sean
Místo narození: Oak Harbor, Washington, USA
Známé projekty: Star Wars Resistance, Hawaii Five-0, Days of Our Lives

Datum narození: 29.10.1985 (38 let)

Christopher Sean je americko-japonský herec, který byl vychovávaný v Japonsku milující matkou a námořním veteránem. Sean plynule mluví anglicky, japonsky a také španělsky. Jeho první významná role byla v seriálu The Bold and the Beautiful, kde se poprvé pořádně podíval do světa seriálů, i když se jednalo o maličkou, přesto důležitou roli.

Christopherova kariéra pokračovala v seriálu Hollywood Heights. První větší úspěch přišel až v The Lizzie Bennet Diaries, kde Sean působil celkem dva roky a v této show si zahrál Binga Leeho. V roce 2013 si střihl roli ve filmu, který parodoval slavnou a velice (ne)oblíbenou Twilight ságu – Great American Dream. Po pár menších rolích ve filmech se Sean vrátil opět k seriálům.

Nejprve okouzlil diváky v show Progress: Ask a Cam Harlot, posléze získal důležitou roli v Hawaii Five-0. S tímto seriálem je Sean spojovaný dodnes, protože na postavu Gabriela Waincrofta fanoušci hezky vzpomínají. Dále se Christopher objevil například v Days of Our Lives, kde si zahrál Paula Naritu. Sean i dabuje, střihl si například hlavní postavu v seriálu Star Wars Resistance.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
You Brandon 2021 2021 1
Star Wars Resistance Kazuda Xiono 2018 2019 1

Filtr seriálů