Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Kazuda Xiono

Kazuda Xiono

Pilot, který chce odhalit na pošině Colossus tajné špehy Prvního řádu.

Sezóny 1
2018 - 2019

Kazuda Xiono je mladý pilot Nové republiky, který působí jako jeden z obranářské letky během studené války Nové republiky s Prvním řádem. Jednoho dne se Kazuda právě dostane do křížku s touto nebezpečnou frakcí a na poslední chvíli je zachráněn Poe Dameronem z Odboje. Dameron v Xionovi něco vidí, a tak mu nabídne pracovat tajně pro Odboj.

To se ovšem Kazudovi zpočátku nezamlouvá a už vůbec ne jeho otci Hamato Xionovi, senátorovi z Nové republiky. Poe Dameron vysílá Kazudu na planetu Castilon, přesněji na plošinu Colossus, kde má Kazuda tajný úkol zjistit, kdo je věrný Odboji a kdo naopak Prvnímu řádu. Vše má posléze reportovat Poe Dameronovi, který je jeho jedinou spojkou na Odboj.

Aby Kazuda na to nebyl sám, Poe zanechává na Colossusu svého droida BB-8. Kazuda ovšem ve špehování není zběhlý, a tak mu Jarek Yeager dává práci mechanika ve svém skromném týmu. Jenže Kazuda je pěkný potížista a několikrát dostane sebe, Jareka a svůj tým do pěkného nebezpečí. Ve finále ovšem zjistí, že Kaz je důležitým a přeci jen cenným členem celé posádky, bez které se nyní nikdo už neobejde.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nemyslím si, že má na to, aby utáhl seriál…

webmaster, grafik
11.11.2018 | 20:21:02
Blackhand47XD

Zatím je to taková nic moc postava, ale pořád je mi sympatičtější než byl třeba Ezra. :)

webmaster, grafik
15.10.2018 | 19:39:48

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama