Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

S01E19: Descent

S01E19: Descent

První řád odhaluje Kazuda Xionu jako špeha Odboje. Kazovi tedy nezbude nic jiného než utéct, pomůže mu i Jarek Yeager, který se tak dostává do velkého nebezpečí. Kaz chce požádat o pomoc Odboj, a tak přistupuje k zoufalému plánu a pokusí se celou stanici potopit.

cz sk
3.3.2019
340 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Horus8

Překládáme :-)

21.5.2019 | 14:39:47
tom99

To to vždy musí dopadnout stejně (jako v Rebels), že hlavní hrdina požádá o pomoc Povstalce/Odboj a ti mu nepomůžou? Tedy celá epizoda byla o tom vyslat signál někomu, kdo se na ně vyprdne. Hm…

webmaster, grafik
9.3.2019 | 0:09:06
Lex Luthor

Odboj je v tahu tohle se nejspíš už odehrává po epizodě 8 nebo během epizody 8.

4.3.2019 | 18:03:02

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama