Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Phasma

Phasma

Nebezpečná kapitánka stomtrooperů zodpovědná za jejich výcvik.

Sezóny 1
2018 - 2019

Kapitánka stormtrooperů, která je zodpovědná za jejich trénink a následně nasazení v akci. Vrchní velitel Snoke stál o armádu složenou především z lidí, i když mu generál Hux doporučoval poslušnou, klonovou armádu, která je přesnější a hlavně tu nejsou problémy s neposlušností. Phasma nicméně odvedla skvělou práci a vojáci Prvního řádu přinesli do galaxie opět strach a zmatek, který tam panoval za dob Impéria.

Phasma často spolupracuje se Snokeovým učněm Kylem Renem a generálem Huxem. Podílela se na masakru v odlehlé vesnici na Jakku, kde Kylo Ren hledal ztracenou mapu, která by ho dovedla k poslednímu jediovi Luku Skywalkerovi. Když tam mapu nenašel, Phasma zmasakrovala celou vesnici, aby eliminovala všechny svědky. Takto se to opakovalo třeba na Teharu, kde jedinými přeživšími byli děti.

Phasma byla zneužita na základně Hvězdovrah, kde ji Han Solo a Finn donutili vypnout štít kolem planety, aby Odboj mohl provést útok na stanici. Phasma tak sama zradila První řád, ale následně dokázala smazat všechny důkazy, které dokazovaly její vinu. V seriálu se Phasma vyskytuje pravidelně a projevuje zájem o plošinu Colossus na planetě Castilon, kterou má na starosti zrádce Imanuel Doza.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darth Adam

Doufám že ji tady nakonec odmaskujou.

8.1.2019 | 18:17:56
tom99

Ve filmu je sice šílená, ale tady v této sračce je to jednooký mezi slepými…

webmaster, grafik
24.12.2018 | 12:23:08

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama