Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Phasma

Phasma

Phasma

Nebezpečná kapitánka stomtrooperů zodpovědná za jejich výcvik.

Sezóny 1
2018 - 2019

Kapitánka stormtrooperů, která je zodpovědná za jejich trénink a následně nasazení v akci. Vrchní velitel Snoke stál o armádu složenou především z lidí, i když mu generál Hux doporučoval poslušnou, klonovou armádu, která je přesnější a hlavně tu nejsou problémy s neposlušností. Phasma nicméně odvedla skvělou práci a vojáci Prvního řádu přinesli do galaxie opět strach a zmatek, který tam panoval za dob Impéria.

Phasma často spolupracuje se Snokeovým učněm Kylem Renem a generálem Huxem. Podílela se na masakru v odlehlé vesnici na Jakku, kde Kylo Ren hledal ztracenou mapu, která by ho dovedla k poslednímu jediovi Luku Skywalkerovi. Když tam mapu nenašel, Phasma zmasakrovala celou vesnici, aby eliminovala všechny svědky. Takto se to opakovalo třeba na Teharu, kde jedinými přeživšími byli děti.


Phasma byla zneužita na základně Hvězdovrah, kde ji Han Solo a Finn donutili vypnout štít kolem planety, aby Odboj mohl provést útok na stanici. Phasma tak sama zradila První řád, ale následně dokázala smazat všechny důkazy, které dokazovaly její vinu. V seriálu se Phasma vyskytuje pravidelně a projevuje zájem o plošinu Colossus na planetě Castilon, kterou má na starosti zrádce Imanuel Doza.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darth Adam

Doufám že ji tady nakonec odmaskujou.

8.1.2019 | 18:17:56
tom99

Ve filmu je sice šílená, ale tady v této sračce je to jednooký mezi slepými…

webmaster, grafik
24.12.2018 | 12:23:08

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců