Suzie McGrath

Suzie McGrath

Celé jméno: Suzie McGrath
Místo narození: Spojené království
Známé projekty: Star Wars Resistance, Law & Order: UK, EastEnders

Suzie McGrath je anglická herečka a dabérka, která na svou velkou příležitost teprve čeká. Dá se říci, že její prvotina byla dost možná jejím největším počinem ve světě filmů a seriálů. Pamatovat si ji totiž můžete jako Keishu z show EastEnders. Tento seriál měl premiéru v průběhu roku 2008 a patří jedny z největších projektů, ve kterých se McGrath objevila.

O dva roky později si Suzie zahrála v Law & Order: UK, kde se mihla v jedné epizodní roli jako Darla v epizodě Masquerade. Její další počin byl ve filmu Power Hungry, kde si McGrath zahrála Astru. V průběhu dalších let následovala krátká spolupráce na projektech Sonic Driver's Ed: Accidents, Sonic Driver's Ed: Cooperative Driving a Platonic Solid.

Suzie McGrath má i bohaté zkušenosti s dabingem, což zúročila v animovaném seriálu Star Wars Resistance. Jedná se o jeden z mála animovaných seriálů z předaleké galaxie, který není ve 3D. V seriálu McGrath propůjčila svůj hlas Tam Ryvoře, se kterou se hlavní hrdina Kazuda Xiono setká na planetě Colossus, kde dostane tajný úkol od Poea Damerona špehovat První řád.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Wars Resistance Tam Ryvora 2018 2019 1

Filtr seriálů