Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Tam Ryvora

Tam Ryvora

Tam Ryvora

Mechanik v týmu Fireball, který moc nemusí Kazudu Xiono.

Sezóny 1
2018 - 2019

Tam Ryvora pochází z planety Kuat, její otec byl slavným pilotem, který podnítil lásku k létání i u Tam. Ta se tedy rozhodla opustit svou rodnou planetu a vyjít vstříc svému osudu. Proto se vydala na odlehlou planetu ve vnějším okraji Castilon, kde chtěla naplno ukázat svůj talent. Své štěstí ukázala na plošině Colossus, kde se seznámila s pilotem Hype Fazonem.

Jejich přátelství ale skončilo, když Hype Fazon uspěl v závodu, stal se společně s Torrou Doza jedním z elitních pilotů plošiny, a přestěhoval se do věže, kde žije i správce plošiny Imanuel Doza. Tam Ryvora si na závodění půjčila značný obnos kreditů, ovšem v závodu neuspěla a její závodní loď se rozbila. Aby byla Tam schopná splatit svůj dluh, musela si najít práci.


Naštěstí narazila na Jareka Yeagera, který ji nabídl místo mechanika u něj v týmu Fireball. Od té doby tam Tam Ryvora pracuje a je jedním z nejlepších mechaniků na plošině. Když v týmu začne pracovat i Kazuda Xiono, je k němu velice nepřátelská, nechce mu pomáhat a prakticky nemá na něj dobrý názor. Naštěstí se situace v průběhu času změní.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zatím podle mě naprosto zbytečná postava, ještě navíc značně otravná hazící hlavní postavě neustále klacky pod nohy…

webmaster, grafik
23.12.2018 | 10:45:21

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců